Tietofriikki > KAAPELIT / ADAPTERIT > Kuitukaapelit | Kirjaudu sisään (ei pakollinen)

Kuitukaapelit

Kuitukaapeli LC - LC | Kuitukaapeli LC - SC | Kuitukaapeli LC - ST | Kuitukaapeli ST - ST | Kuitukaapeli ST - SC | Kuituadapteri ST - SC | Kuitukaapeli SC - SC | Kuituadapteri SC - SC | Kuitukaapeli MTRJ - SC | Kuitu-jatkokaapelit | Liitoslevyt FBP-1000 | Liitoslevyt FBP-1010 | Liitoslevyt FBP-1020

järjestä nimen | päivityksen | hinnan | alkuperäisen järjestyksen mukaan

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m

 

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m | lisätiedot
LCLC-10M

 

32.30 €


Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 10m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 10m | lisätiedot
LCLC-10S

 

27.40 €


Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m

 

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m | lisätiedot
LCLC-1M

 

18.71 €


Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 1m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 1m | lisätiedot
LCLC-1S

 

20.14 €


Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m

 

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m | lisätiedot
LCLC-2M

 

19.37 €


Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 2m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 2m | lisätiedot
LCLC-2S

 

20.94 €


Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m

 

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m | lisätiedot
LCLC-3M

 

21.48 €


Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 3m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 3m | lisätiedot
LCLC-3S

 

21.41 €


Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1m | lisätiedot
LCLC-51

 

17.93 €


Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10m | lisätiedot
LCLC-510

 

30.65 €


Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 15m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 15m | lisätiedot
LCLC-515

 

38.27 €


Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 2m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 2m | lisätiedot
LCLC-52

 

18.93 €


Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 20m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 20m | lisätiedot
LCLC-520

 

44.63 €


Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3m | lisätiedot
LCLC-53

 

20.17 €


Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 5m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 5m | lisätiedot
LCLC-55

 

24.29 €


Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m

 

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m | lisätiedot
LCLC-5M

 

24.35 €


Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 5m

 

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 5m | lisätiedot
LCLC-5S

 

22.68 €


DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m

 

DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m | lisätiedot
LCLC-60

 

19.51 €


DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m

 

DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m | lisätiedot
LCLC-61

 

20.53 €


DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m

 

DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m | lisätiedot
LCLC-610

 

39.87 €


 Ostoskori

Tietofriikki, Biologinkatu 6 E 43 , 00790 Helsinki,Viikki, Finland
puh. 040-9110669 klo 18.00-21.00, sähköpostiosoite myynti@tietofriikki.fi
Viimeksi päivitetty 2019-01-15 23:37:41