D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silver

Etusivu > VERKKOTUOTTEET > Mediamuuntimet ja Transceiverit > GBIC/SFP-moduulit

D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silver
Tuotekoodi
DIS-S301SX
Saatavilla
Tilapäisesti loppu
Toimitusaika alk.
1-3 pv
Toimituskulut alk.
177,51 €
sis. ALV 24,00 %
143,15 € sis. ALV 0,00 %
kpl

D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silver

1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Fiber Transciever for up to 550 meter installations

• Single-Mode Fiber Transciever
• -40 to 85°C operating temperature

tech
tech
Tietofriikki
Biologinkatu 6 E 43
FI-00790, Helsinki, Viikki
FINLAND
puh. 0409110669 klo 18.00-21.00
mika.tiirakari@tietofriikki.fi
Y-tunnus: 2021622-0
Paytrail