DELTACO kuitukaapeli, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

Etusivu > KAAPELIT / ADAPTERIT > Kuitukaapelit > Kuitukaapeli SC - SC

DELTACO kuitukaapeli, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen
Tuotekoodi
SCSC-71
Saatavilla
Saatavilla 41 kpl
Toimitusaika alk.
1-3 pv
Toimituskulut alk.
20,84 €
sis. ALV 24,00 %
16,81 € sis. ALV 0,00 %
kpl

DELTACO kuitukaapeli, 1 m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.

• Kaapelin pituus: 1 m
• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB
• Liittimet: SC/UPC - SC/UPC
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode

tech
tech
Tietofriikki
Biologinkatu 6 E 43
FI-00790, Helsinki, Viikki
FINLAND
puh. 0409110669 klo 18.00-21.00
mika.tiirakari@tietofriikki.fi
Y-tunnus: 2021622-0
Paytrail