Verkkokytkin

Etusivu > VERKKOTUOTTEET > Verkkokytkin

D-Link verkkokytkin, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 48xRJ45, 4xSFP musta
DGS-1210-52
Sopii valvontaan, taso 2.
SFP-portit sopivat sekä 100Mbps että 1000Mbps moduuleille.
Mitat(LxSxK): 440x250x44mm.
 
369,47 €
Tilapäisesti loppu
Moxa verkkokytkin teollisuuskäyttöön, 4x PoE RJ45, 2x Single-Mode SC
EDS-P506A-4PoE
Moxa verkkokytkin teollisuuskäyttöön, tukee PoE-virransyöttöä ja kuituyhteyksiä, 4 x PoE RJ45, 2 x Single-Mode SC... 
1 056,79 €
Tilapäisesti loppu
NanoSwitch Outdoor 4-port Gig POE Switch
UBI-N-SW
NanoSwitch Outdoor 4-port Gig POE Switch... 
45,38 €
Saatavilla 64 kpl
TP-Link verkkokytkin, pöytämalli, 4 porttia, PoE, 100Mbps, 58W, musta
TL-SF1005P
TP-Link pöytämallinen verkkokytkin, 4 porttia, PoE, 100 Mbps, 58 W, mustaKytkin, jossa on neljä PoE:tä tukevaa Ethernet-porttia. Tuote... 
44,37 €
Saatavilla 17 kpl
DeLOCK 4-porttinen kytkin, GbE, 4x RJ45, 1x SFP, ei tuuletinta, musta
87704
DeLOCK 4-porttinen kytkin, 4 x RJ45 Gigabit, 1 x SFP-portti, LED-merkkivalot, toimii ilman tuuletinta, mustaReititin, jossa... 
101,57 €
Tilapäisesti loppu
D-Link 5 Port Unmanaged Switch with 5 x 10/100 BaseT(X) ports
DIS-100E-5W
D-Link DIS-100E-5W Industrial Fast Ethernet Unmanaged Switch, 5x10/100BaseT(X) ports, blackPlug in and go. The DIS-100E-5W reliably... 
135,11 €
Tilapäisesti loppu
Ubiquiti UniFi Compact 5Port Gigabit Desktop Switch
UBI-USW-Flex-Mini
Ubiquiti USW Flex Mini, 5-Port managed Gigabit Ethernet switch, whiteBuild and expand your network with the UniFi Switch, part of the Ubiquiti Networks... 
39,70 €
Saatavilla 1096 kpl
LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop
LS105G
TP-Link LiteWave LS105G - Switch - unmanaged - 5 x 10/100/1000 - desktop - AC 220 V... 
19,36 €
Saatavilla 52 kpl
UnifiSwitch Flex 5 GE 802.3af PoE support L2
UBI-USW-FLEX
Ubiquiti USW-Flex UniFi switch 5-port, whiteBuild and expand your network with the UniFi® Switch, part of the UniFi Enterprise... 
113,71 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link TL-SG1005P 5-porttinen kytkin, 4 portissa PoE, musta
TL-SG1005P
TP-Link TL-SG1005P 5-porttinen kytkin, pöytämalli, Gigabit, 4 portissa PoE, mustaTL-SG1005P on 5-porttinen kytkin, joka... 
55,39 €
Tilapäisesti loppu
5-port entry-level unmanaged Ethernet switches
EDS-2005-ELP
MOXA EDS-2005-ELP Industrial Ethernet Switch, 5x10/100BaseT ports, IP40, blackThe EDS-2005-ELP series of industrial Ethernet switches... 
89,61 €
Tilapäisesti loppu
5-port entry-level unmanaged Ethernet switches
EDS-2005-EL
MOXA EDS-2005-EL unmanaged Fast Ethernet switch with 5 10/100BaseT(X) ports, 12/24/48 power input, metal housing, blackThe EDS-2005-EL... 
106,14 €
Tilapäisesti loppu
D-Link 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port
DGS-1100-05PDV2
D-Link DGS 1100-05PDV2 - Switch - smart - 5 x 10/100/1000 (2 PoE) - desktop - PoE (18 W) 
68,94 €
Tilapäisesti loppu
Ubiquiti EdgeSwitch XP Gigabit kytkin, 5 porttia, 24V PoE, musta
UBI-ES-5XP
Ubiquiti EdgeSwitch XP Gigabit kytkin, 5 porttia, 24 V PoE, carrier-class, mustaKytkin, joka tarjoaa vakaan yhteyden siihen... 
95,99 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK , verkkokytkin, 5-portin 10/100/1000Mbps, RJ45, metall.,musta
TL-SG105
Gigabit Ethernet verkkokytkin, jossa viisi 10/100/1000Mbps Auto MDI/MDIX RJ45-porttia.
Mukana virtasovitin.
Mitat (LxSxK): 100x98x25... 
26,04 €
Saatavilla 293 kpl
D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, kytkin 5x10/100/1000, musta
GO-SW-5G
Kestävä kytkin, jossa korkea suorituskyky D-Linkin [i]Green[/i] teknologian ansiosta. Selkeät LED-lamput ilmaisevat porttien statusta.

Mitat... 
17,91 €
Tilapäisesti loppu
D-Link 5x10/100 Mbps kytkin, NWay, uplink, pöytämalli
DES-1005D
Lisätiedot 
14,92 €
Tilapäisesti loppu
D-Link kytkin, 5x10/100/1000Mbps, RJ45, pöytämalli.
DGS-1005D
Lisätiedot 
22,87 €
Saatavilla 204 kpl
TP-LINK verkkokytkin, 5-porttinen 10/100/1000Mbps, RJ45
TL-SG1005D
Gigabit Ethernet verkkokytkin, jossa on 5 kpl 10/100/1000 Mbps Auto MDI/MDIX RJ45-porttia. Virtasovitin mukana. Mitat(LxSxK): 165x108x28 mm.
JäMyPakkaus. 
20,67 €
Saatavilla 71 kpl
TP-LINK verkkokytkin, 5 porttia, 10/100 Mbps, RJ45, Auto MDI/MDIX
TL-SF1005D
Mitat (LxSx): 148x87x27,5 mm.
JäMyPakkaus. 
13,99 €
Saatavilla 5 kpl
Moxa kytkin teolliseen käyttöön, 5xRJ45, 10/100Mbps, IP30
EDS-205A
Sopii DIN-kiskolla varustettuun kaappiin.
Redundantti virransyöttö.
Mitat (LxSxK): 30x79x115mm. 
124,00 €
Saatavilla 24 kpl
D-Link Gigabit Ethernet kytkin, 5x10/100/1000Mbps, metallia, musta
DGS-105
Kytkin on suunniteltu vastaamaan korkean suorituskyvyn. Metallikuori suojaa iskuilta ja se auttaa pitämään sisäiset komponentit... 
27,59 €
Saatavilla 279 kpl
D-Link kytkin 5x10/100Mbps RJ45, 1xPoE, pöytämalli, musta
DES-1005P
Mitat(LxSxK): 140x85x28mm. 
52,75 €
Tilapäisesti loppu
D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, switch 8x10/100/1000, musta
GO-SW-8G
Kestävä kytkin, jossa korkea suorituskyky D-Linkin [i]Green[/i] teknologian ansiosta. Selkeät LED-lamput ilmaisevat porttien statusta.

Mitat... 
23,39 €
Saatavilla 117 kpl
tech
Tietofriikki
Biologinkatu 6 E 43
FI-00790, Helsinki, Viikki
FINLAND
puh. 0409110669 klo 18.00-21.00
mika.tiirakari@tietofriikki.fi
Y-tunnus: 2021622-0
Paytrail