Verkkokytkin

Etusivu > VERKKOTUOTTEET > Verkkokytkin

D-Link verkkokytkin, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 48xRJ45, 4xSFP musta
DGS-1210-52
Sopii valvontaan, taso 2.
SFP-portit sopivat sekä 100Mbps että 1000Mbps moduuleille.
Mitat(LxSxK): 440x250x44mm.
 
369,47 €
Saatavilla 3 kpl
D-Link 2-Port 120G Stacking Module for DXS-3600-32S w CXP
DXS-3600-EM-STACK
D-Link 2-porttinen 120G Stackmodule DXS-3600 sarjaan... 
417,21 €
Tilapäisesti loppu
212,87
IPS33064PF
Teollinen 6-porttinen PoE-kytkin, 30 W, 4 x RJ45 GBLAN, 2 x Gigabit SFP LC -porttia, 20 km, 1310 nm, 802.3af/at, mustaIPS33064PFM SHR... 
220,76 €
Saatavilla 10 kpl
D-LINK DGS-1100-05PD
DGS-1100-05PD
D-LINK DGS-1100-05PD... 
59,38 €
Saatavilla 4 kpl
TP-Link verkkokytkin, pöytämalli, 4 porttia, PoE, 100Mbps, 58W, musta
TL-SF1005P
TP-Link pöytämallinen verkkokytkin, 4 porttia, PoE, 100 Mbps, 58 W, mustaKytkin, jossa on neljä PoE:tä tukevaa Ethernet-porttia. Tuote... 
40,23 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL RGS100-5P
RGS100-5P
ZyXEL RGS100-5p 5-porttinen PoE-kytkin, 1 x SFP Gigabit, 4 x Gigabit RJ45 jossa PoE, PoE-kokonaisbudjetti 120 W, IP30, mustaZyXELin... 
369,68 €
Tilapäisesti loppu
DeLOCK 4-porttinen kytkin, GbE, 4x RJ45, 1x SFP, ei tuuletinta, musta
87704
DeLOCK 4-porttinen kytkin, 4 x RJ45 Gigabit, 1 x SFP-portti, LED-merkkivalot, toimii ilman tuuletinta, mustaReititin, jossa... 
101,57 €
Tilapäisesti loppu
Ubiquiti EdgeSwitch XP Gigabit kytkin, 5 porttia, 24V PoE, musta
UBI-ES-5XP
Ubiquiti EdgeSwitch XP Gigabit kytkin, 5 porttia, 24 V PoE, carrier-class, mustaKytkin, joka tarjoaa vakaan yhteyden siihen... 
97,23 €
Saatavilla 15 kpl
TP-LINK , verkkokytkin, 5-portin 10/100/1000Mbps, RJ45, metall.,musta
TL-SG105
Gigabit Ethernet verkkokytkin, jossa viisi 10/100/1000Mbps Auto MDI/MDIX RJ45-porttia.
Mukana virtasovitin.
Mitat (LxSxK): 100x98x25... 
24,66 €
Tilapäisesti loppu
D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, kytkin 5x10/100/1000, musta
GO-SW-5G
Kestävä kytkin, jossa korkea suorituskyky D-Linkin [i]Green[/i] teknologian ansiosta. Selkeät LED-lamput ilmaisevat porttien statusta.

Mitat... 
18,80 €
Saatavilla 282 kpl
D-Link 5x10/100 Mbps kytkin, NWay, uplink, pöytämalli
DES-1005D
Lisätiedot 
14,14 €
Saatavilla 61 kpl
D-Link kytkin, 5x10/100/1000Mbps, RJ45, pöytämalli.
DGS-1005D
Lisätiedot 
21,19 €
Saatavilla 326 kpl
TP-LINK verkkokytkin, 5-porttinen 10/100/1000Mbps, RJ45
TL-SG1005D
Gigabit Ethernet verkkokytkin, jossa on 5 kpl 10/100/1000 Mbps Auto MDI/MDIX RJ45-porttia. Virtasovitin mukana. Mitat(LxSxK): 165x108x28 mm.
JäMyPakkaus. 
19,29 €
Saatavilla 19 kpl
TP-LINK verkkokytkin, 5 porttia, 10/100 Mbps, RJ45, Auto MDI/MDIX
TL-SF1005D
Mitat (LxSx): 148x87x27,5 mm.
JäMyPakkaus. 
11,37 €
Saatavilla 192 kpl
Moxa kytkin teolliseen käyttöön, 5xRJ45, 10/100Mbps, IP30
EDS-205A
Sopii DIN-kiskolla varustettuun kaappiin.
Redundantti virransyöttö.
Mitat (LxSxK): 30x79x115mm. 
108,05 €
Tilapäisesti loppu
D-Link Gigabit Ethernet kytkin, 5x10/100/1000Mbps, metallia, musta
DGS-105
Kytkin on suunniteltu vastaamaan korkean suorituskyvyn. Metallikuori suojaa iskuilta ja se auttaa pitämään sisäiset komponentit... 
26,73 €
Saatavilla 208 kpl
D-Link kytkin 5x10/100Mbps RJ45, 1xPoE, pöytämalli, musta
DES-1005P
Mitat(LxSxK): 140x85x28mm. 
52,75 €
Tilapäisesti loppu
D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, switch 8x10/100/1000, musta
GO-SW-8G
Kestävä kytkin, jossa korkea suorituskyky D-Linkin [i]Green[/i] teknologian ansiosta. Selkeät LED-lamput ilmaisevat porttien statusta.

Mitat... 
24,13 €
Saatavilla 290 kpl
D-Link Gigabit Ethernet kytkin (DES-105), 5x10/100Mbps, metallia
DES-105
Kytkin on suunniteltu vastaamaan korkean suorituskyvyn. Metallikuori suojaa iskuilta ja se auttaa pitämään sisäiset komponentit... 
21,33 €
Tilapäisesti loppu
D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps,valkoinen
GO-SW-5E
Helppokäyttöinen ja tehokas kytkin koti ja konttorikäyttöön. Selkeät LED-lamput ilmaisevat porttien statusta.

Mitat (LxSxK): 87x48x22mm. 
11,11 €
Saatavilla 435 kpl
D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, switch 8x10/100/1000,valk.
GO-SW-8E
Suorituskyvyltään korkealaatuinen kytkin. Kestävä D-Link [i]Green[/i] teknologia. Selkeät LED-lamput ilmaisevat porttien statusta.

Mitat... 
12,61 €
Saatavilla 137 kpl
TP-Link verkkokytkin 5x10/100/1000Mbps RJ45, VLAN, QoS, IGMP
TL-SG105E
Gigabit Ethernet verkkokytkin, jossa on viisi 10/100/1000Mbps Auto MDI/MDIX RJ45-porttia. Helppo käyttää. Hyödyntää TP-Linkin green teknologiaa... 
28,79 €
Saatavilla 16 kpl
ZyXEL GS-105SV2 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch
GS-105SV2
ZyXEL GS-105SV2 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch... 
22,95 €
Saatavilla 15 kpl
10,74
ES-105AV3
ZyXEL ES-105AV3... 
14,06 €
Saatavilla 16 kpl
26,85
DGS-1100-05
D-Link EasySmart verkkokytkin, 5 x RJ45, 10/100/1000 Mbps, metallia, musta/hopeaTämä kytkin on varustettu helppokäyttöisellä selainkäyttöliittymällä, ja... 
32,88 €
Tilapäisesti loppu
45,68
SG110D-05
Cisco SG110D-05, verkkokytkin, 5 x RJ45, 10/100/1000 Mbps, työpöytämalli, metallia, mustaRakenna nopea ja luotettava verkko, johon voi kytkeä vaivattomasti tietokoneet, tulostimet, kopiokoneet... 
60,78 €
Saatavilla 10 kpl
20,68
GS-105B
ZyXEL - GS-105B V3, 5-portin Desktop Gigabit Ethernet kytkin, metallia, hopeaZyXEL GS-105B V3 on 5-porttinen Gigabitin ethernet kytkin, joka soveltuu hyvin pieneen koti- tai... 
26,88 €
Saatavilla 41 kpl
35,48
POE21004P
5-porttinen PoE-kytkin, 60 W, 4 RJ45-PoE-porttia, 1 RJ45-uplink-portti, 10/100 Mbps, 802.3af, mustaPoE-kytkin ONV-POE21004P-af tarjoaa... 
41,90 €
Saatavilla 74 kpl
D-Link Switch, 5-Ports, Gigabit, PoE, Plug and play, SFP, black
DIS-100G-5PSW
D-Link Switch, 5-Ports, Gigabit, PoE, Plug and play, SFP, blackFor small businesses and home networks can plug and play sometimes... 
524,48 €
Tilapäisesti loppu
D-Link Switch, 5-Ports, Gigabit, Plug and play, SFP, black
DIS-100G-5SW
D-Link Switch, 5-Ports, Gigabit, Plug and play, SFP, blackFor small businesses and home networks can plug and play sometimes be... 
307,10 €
Tilapäisesti loppu
tech
Tietofriikki
Biologinkatu 6 E 43
FI-00790, Helsinki, Viikki
FINLAND
puh. 0409110669 klo 18.00-21.00
mika.tiirakari@tietofriikki.fi
Y-tunnus: 2021622-0
Paytrail