GBIC/SFP-moduulit

Etusivu > VERKKOTUOTTEET > Mediamuuntimet ja Transceiverit > GBIC/SFP-moduulit

HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC
DEL1001718
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC... 
140,74 €
Tilapäisesti loppu
1Gbps Ethernet and 2 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC, Spare
DEL3004562
Cisco Triple-Rate Multiprotocol - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - 850 nm - for Cisco Advanced Services... 
39,06 €
Saatavilla 7 kpl
Mikrotik SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm
MKT-10154
MikroTik S+85DLC03D, SFP+ (10Gbit) LC transceiver, 300m, Multi ModeS+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to... 
58,27 €
Saatavilla 19 kpl
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1610nm
MKT-10162
Mikrotik S+C61DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1610nm Dual LC-connector DDM, silver... 
125,43 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP dualfiber 1.25G SM  20kmm 1310nm
MKT-10166
Mikrotik S-31DLC20D SFP dualfiber 1.25G SM  20kmm 1310nm... 
25,53 €
Saatavilla 17 kpl
Ubiquiti UFiber SFP Module GPON C+
UBI-UF-GP-C+
Ubiquiti U Fiber UF-GP-C+ - SFP (mini-GBIC) transceiver module - SC/UPC single-mode - up to 20 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm... 
86,40 €
Saatavilla 23 kpl
Volktek, Mini-GBIC-moduuli  (Gigabit interface), multimode LC, 500m
GBM-104
Volktek, Gigabit rajapinnan muunnin (Mini GBIC), multimode LC, 500m

Bulk = ilman myymäläpakkausta, toimitetaan muovipussissa. 
46,33 €
Tilapäisesti loppu
Volktek,  Mini-GBIC-moduuli  (Gigabit interface), singlemode SC, 10km
GBM-104-10
Volktek, Gigabit rajapinnan muunnin (Mini GBIC), singlemode LC, 10km

Bulk = ilman myymäläpakkausta, toimitetaan muovipussissa. 
67,28 €
Tilapäisesti loppu
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
DEL1009944
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver... 
70,54 €
Tilapäisesti loppu
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver
DEL1009946
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver... 
144,94 €
Tilapäisesti loppu
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver
DEL1009947
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver... 
305,31 €
Tilapäisesti loppu
Transceiver X132 10G SFP+LC
DEL2001085
HPE X132 10G SFP+ LC Transciever, 220m, Multimode, silverA 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for... 
256,74 €
Tilapäisesti loppu
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all
DEM-312GT2
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all... 
279,22 €
Tilapäisesti loppu
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
DEL1009945
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for OfficeConnect 1410 24, HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec... 
154,59 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1470nm
MKT-10155
Mikrotik S+C47DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm Dual LC-connector DDM, silver... 
135,35 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1490nm
MKT-10156
Mikrotik S+C49DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1490nm Dual LC-connector DDM, silver... 
135,35 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1530nm
MKT-10158
Mikrotik S+C53DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1530nm Dual LC-connector DDM, silver... 
135,35 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1570nm
MKT-10160
Mikrotik S+C57DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm Dual LC-connector DDM, silver... 
135,35 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm
MKT-10177
Mikrotik S-C59DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm Dual LC-connector DDM, silver... 
40,39 €
Tilapäisesti loppu
MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, 2 LC-liitintä, 550m, 1,25G, hopea
MKT-10170
MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, kaksi LC-liitintä, 550 m, 1,25G, DDM, hopeaSFP-moduuli, joka tarjoaa kaksi LC-liitintä. Se... 
20,71 €
Saatavilla 7 kpl
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm
MKT-10172
Mikrotik S-C49DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm Dual LC-connector DDM, silver... 
40,39 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm
MKT-10173
Mikrotik S-C51DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm Dual LC-connector DDM, silver... 
40,39 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm
MKT-10174
Mikrotik S-C53DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm Dual LC-connector DDM, silver... 
40,39 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm
MKT-10175
Mikrotik S-C55DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm Dual LC-connector DDM, silver... 
40,39 €
Tilapäisesti loppu
tech
Tietofriikki
Biologinkatu 6 E 43
FI-00790, Helsinki, Viikki
FINLAND
puh. 0409110669 klo 18.00-21.00
mika.tiirakari@tietofriikki.fi
Y-tunnus: 2021622-0
Paytrail