VERKKOTUOTTEET

Etusivu > VERKKOTUOTTEET

D-Link ADSL2+ modeemi, 24/2 Mbps, ilman jakajaa
DSL-320B


 
33,86 €
Tilapäisesti loppu
D-Link Wireless N ADSL2+ modeemireititin, 4-porttia, 802.11b/g/n,musta
DSL-2750B
DSL-2750B - ADSL2/2+ modeemireititin on monipuolinen ja suorituskykyinen etäreititin kotiin ja pientoimistoon.

Ominaisuudet:
- ADSL2/ADSL2+-modeemi... 
54,97 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL AMG1001-T10A ADSL2+ 1-port Gateway (Nordic)
AMG1001-T10A
ZyXEL AMG1001-T10A ADSL2+ 1-port Gateway (Nordic) 
33,57 €
Saatavilla 51 kpl
D-Link ADSL2/2+ modeemi, 24/2Mbps, 1xRJ11, 1xRJ45, musta
DSL-321B/E
D-Link ADSL2/2+ modeemi, 24/2Mbps, 1xRJ11, 1xRJ45, mustaDSL-321B ADSL2+ Ethernet-modeemi on korkean nopeuden laajakaistamodeemi, joka... 
32,85 €
Saatavilla 4 kpl
ZyXEL SBG3600-N000
SBG3600-N000
Lisätiedot 
381,47 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK AV 500 Nano Powerline Adatper Starter Kit,kaksi laitetta, valk
TL-PA4010KIT
Tuote koostuu kahdesta sovittimesta, joissa on molemmissa RJ45-verkkoliitos. Hyvä alku verkon rakentamiseen sähköverkon kaapeleiden... 
41,75 €
Saatavilla 18 kpl
D-Link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Starter Kit, QoS
DHP-W311AV
DHP-W311AV on setti, joka koostuu kahdesta sovittimesta, DHP-W310AV ja DHP-308AV. Tämä tuote on hyvä alku verkon rakentamiseen kodin tietokoneiden välille... 
72,87 €
Saatavilla 20 kpl
500Mbps Nano Powerline Ethernet Adapter Kit
TL-PA4010PKIT
TL-PA4010PKIT muuntaa nykyisen sähköpiirisi nopeaksi verkoksi ilman uusien kaapeleiden vetämistä tai uusien reikien poraamista. Konfiguraatiota... 
49,39 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK AV 500 WiFi Powerline Extender Starter Kit, 500Mbps, WLAN, val
TL-WPA4220KIT
TP-Linkin TL-WPA4220KIT pidentää Internet-yhteyttä kaikkiin talosi huoneisiin kodin sähköverkon kautta. TL-WPA4220 laitteessa... 
70,41 €
Tilapäisesti loppu
Devolo Powerline dlan 1200+, 1200Mbps, pass through, vilk
9375
Uusi Powerline-sukupolvi - devolo dLAN 1200+. Tällä tuotteella rakennat tehokkaimman sähköjohtojen kautta kulkevan kotiverkon. Liitä verkkolaitteesi... 
78,80 €
Saatavilla 4 kpl
PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit
DHP-P601
Lisätiedot 
52,77 €
Saatavilla 19 kpl
TP-Link AV1000 2-Port Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit
TL-PA7020PKIT
TP-Link TL-PA7020P Kit - AV1000 2-portin Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit, valkoinenTL-PA7020P Kit tulee kehittyneellä HomePlug AC2 teknologialla ja antaa käyttäjälleen... 
78,19 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link AV1200 Gigabite Passthrough Powerline Starter Kit
TL-PA8010PKIT
TP-Link TL-PA8010P KIT - Powerline starterkit med två adaptrar, 1200Mbps, RJ45, integrerad väggkontakt, vit

Använd... 
85,70 €
Saatavilla 12 kpl
TP-Link TL-WPA8630KIT
TL-WPA8630KIT
TP-Link AV1200 Gigabit Powerline ac Wi-Fi Kit, 802.11ac, 1200Mbps, 3xRJ45, 128-bit AES, whiteThe TL-WPA8630 KIT expands your home’s Wi-Fi coverage into areas where... 
151,42 €
Saatavilla 24 kpl
Asus AV2 1200 WiFi Powerline starter kit, LAN/WLAN, 1200Mbps, white
PL-AC56KIT
Asus AV2 1200 WiFi Powerline starter kit, LAN/WLAN, 1200Mbps, 3xRJ45 Gigabit, whitePL-AC56 Kit is a simple and immediate way... 
151,94 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link TL-WPA8630PKIT
TL-WPA8630PKIT
TP-Link AV1200 Gigabit Powerline ac Wi-Fi Kit, 802.11ac, 1200Mbps, 3xRJ45, 128-bit AES, whiteTL-WPA8630P Kit extends your... 
145,77 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK AV1000 powerline-aloituspakkaus, kaksi sovitinta, Gigabit
TL-PA7010KIT
TP-LINK AV1000 powerline-aloituspakkaus, kaksi sovitinta, Gigabit, Homeplug AV2, valkoinenTL-PA7010 KIT perustuu edistyneeseen Homeplug AV2 -tekniikkaan, joka... 
50,70 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK AV1000 powerline-aloituspakk., 2 sovitinta, pistorasia, valk.
TL-PA7010PKIT
TP-LINK AV1000 powerline-aloituspakkaus, kaksi sovitinta, Gigabit, sisäänrakennettu pistorasia, Homeplug AV2, valkoinenTL-PA7010P KIT perustuu edistyneeseen... 
62,41 €
Saatavilla 26 kpl
TP-LINK AV1200 powerline-aloituspakkaus, kaksi sovitinta, Gigabit
TL-PA8010KIT
TP-LINK AV1200 powerline-aloituspaikkaus, kaksi sovitinta, Gigabit, Homeplug AV2, valkoinenTL-PA8010 KIT perustuu edistyneeseen Homeplug... 
83,08 €
Saatavilla 7 kpl
TP-Link AV1000 powerline-aloituspakkaus, 2 sovitinta, Dual Band,1xRJ45
TL-WPA7510KIT
TP-Link AV1000 powerline-aloituspakkaus, kaksi sovitinta, Dual Band, 802.11ac, 1 x RJ45, Gigabit, valkoinenTL-PA7020P KIT... 
92,59 €
Tilapäisesti loppu
D-LINK DHP-W611AV
DHP-W611AV
D-Link PowerLine AV1000 WiFi AC Starter Kit, pidentää WLAN-verkon kantamaa pistorasian avulla, valkoinenKätevä ja luotettava... 
75,06 €
Saatavilla 40 kpl
D-Link PowerLine AV2, aloituspaketti 2 adapteria, 1900Mbps, valk.
DHP-701AV
D-Link PowerLine AV2, aloituspaketti 2 adapterilla, 1900Mbps, 1xRJ45 Gigabit port, valkoinenKäytä hyväksesi nykyisiä sähköjohtojasi ja luo huippunopea kotiverkko, jonka... 
102,75 €
Saatavilla 68 kpl
Devolo dLAN 550 duo+ starter kit, 2x Ethernet RJ45, to 500 mbps,white
9303
Devolo dLAN 550 duo+ starter kit, 2x Ethernet RJ45, up to 500 mbps, whiteJoin the best you have. dLAN 550+ is here. The new... 
82,75 €
Saatavilla 12 kpl
Devolo Powerline 1000 mini adapter, 1x Ethernet, CMSA, 128 Bit AES enc
8146
Devolo Powerline 1000 mini adapter, 1x Ethernet, CMSA, 128 Bit AES encryption, whiteEthernet adapter for Devolo Powerline wall-socket... 
56,17 €
Saatavilla 14 kpl
Devolo Magic 2 LAN, 2400Mbps, 128-bittinen AES-salaus, valkoinen
8259
Devolo Magic 2 LAN powerline-sovitin, 2400 Mbps, 128-bittinen AES-salaus, valkoinenPowerline-sovitin, jonka avulla voi valmistautua... 
83,99 €
Saatavilla 1 kpl
Devolo Magic 1 LAN 1-1-1
8294
Devolo Magic 1 LAN adapter, 1200Mbps, 128 bit AES encryption, whiteReceive the digital future within your four walls! How... 
70,07 €
Saatavilla 2 kpl
Devolo dLAN pro 1200 DINrail Powerline
9569
Devolo dLAN pro 1200 DINrail Powerline... 
188,94 €
Tilapäisesti loppu
D-Link Covr powerline-järjestelmä, 802.11ac, jopa 1300Mbps, valkoinen
COVR-P2502
D-Link Covr powerline-järjestelmä, 2,4 ja 5 GHz, jopa 1300 Mbps, 2 ulkoista antennia, valkoinenAsennussarja, johon kuuluu... 
182,68 €
Saatavilla 54 kpl
D-LINK powerline-aloituspakkaus, AV2 1000 HD, Gigabit
DHP-601AV
D-Link DHP-601AV powerline-aloituspakkaus, AV2 1000 Gigabit, kaksi sovitinta, 1000 Mbps, valkoinenD-Link DHP-601AV:n avulla voi luoda erittäin nopean HomePlug-verkon, jonka... 
46,35 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK AV500 WiFi Powerline Extender, 500Mbps, 300Mbps WIFI, 2xRJ45
TL-WPA4220
TP-LINK AV500 WiFi Powerline Extender, extra HomePlug-adapter för AV500 Starter Kit, 500Mbps, 2xRJ45, 802.11n, 128 bitars AES-kryptering, vit... 
56,77 €
Saatavilla 8 kpl
ATEN Fiber Module 1.25Gbps/500M SFP Duplex
2A-136G
ATEN Fiber Module 1.25Gbps/500M SFP Duplex... 
102,45 €
Tilapäisesti loppu
ATEN Fiber Module 1.25Gbps/10KM SFP Duplex
2A-137G
ATEN Fiber Module 1.25Gbps/10KM SFP Duplex... 
185,23 €
Tilapäisesti loppu
40GBase-SR4 QSFP+ Multi-mode Transceiver, 100M/ 150M - Quad Small Form
DEM-QX01Q-SR4
D-Link DEM QX01Q-SR4 - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode - 850 nm... 
325,50 €
Tilapäisesti loppu
10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
DMC-G01LC
D-Link DMC G01LC - Fibre media converter - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-ZX, 100Base-FX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) 
36,58 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps,2 km
MC100CM
Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 2 km. 62,5/125. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm. 
33,62 €
Saatavilla 13 kpl
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km
MC110CS
Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 20 km. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm. 
36,37 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45) 100Mbps
MC111CS
Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin.
VDM-tekniikan ansiosta pystyy käyttämään simplex-kuitukaapelia tiedonsiirtoon.
Max. 20... 
39,90 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps
MC200CM
Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 0,55km 50/125 kaapelissa ja 0,22km 62,5/125 kaapelissa. 850 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm. 
44,50 €
Saatavilla 1 kpl
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km
MC210CS
Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 15 km. 1310 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm. 
46,38 €
Saatavilla 26 kpl
TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km
MC220L
Mediamuunnin kuidusta TP-kaapeliin tai päinvastoin.
Mitat (LxSxK): 73x95x27 mm.
 
24,87 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK Gigabit rajapinnan muunnin(Mini gbic), multimode LC, 550m
TL-SM311LM
Lisätiedot 
25,35 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK Gigabit rajapinnan muunnin(Mini gbic), singlemode LC, 10km
TL-SM311LS
Lisätiedot 
25,97 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK Gigabit interface muunnin(Mini GBIC), 1000Base-BX, singlemode
TL-SM321A
Mahdollistaa signaalien lähetyksen kuidussa molempiin suuntiin eri aaltopituuksilla.
9/125µm. 1.25Gbps. 1550nm/1310nm. 3.3V. 
47,12 €
Saatavilla 3 kpl
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km
MC112CS
Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin samassa kuidussa kahdella eri taajuudella.
Max. 20... 
37,75 €
Saatavilla 1 kpl
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km
TL-SM321B
Mahdollistaa signaalien lähettämisen kuidussa molempiin suuntiin eri taajuuksilla.
9/125µm. 1,25Gbps. 1550nm/1310nm. 3,3V.
JäMyPakkaus. 
26,73 €
Tilapäisesti loppu
"TP-LINK kotelo14x mediamuuntimelle, 19"", 2U, musta"
TL-MC1400
14kpl erillistä TP-LINK mediamuunninta mahtuu koteloon.
2x sisäistä tuuletinta.
Mitat (LxSxK): 482x358x86mm. 
196,90 €
Saatavilla 1 kpl
D-Link 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
DMC-300SC
Muuntaa kuitu SC multimode > TP:ksi ja päinvastoin.
Mitat (LxSxK): 88x120x25mm. 
84,43 €
Saatavilla 58 kpl
D-Link mediamuunnin - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
DMC-515SC
Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin.
Mitat (LxSxK): 88x120x25mm. 
146,08 €
Saatavilla 8 kpl
D-Link mediamuunnin, 1000Base-SX, 1000Base-T
DMC-700SC
Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin.
Mitat (LxSxK): 88x120x25mm. 
163,42 €
Saatavilla 4 kpl
D-Link mediamuunnin,Fiber SC singelmode-TP(RJ45), 1000Mbps,1300nm,10km
DMC-810SC
Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin.
Mitat (LxSxK): 88x120x25mm. 
330,53 €
Saatavilla 17 kpl
"D-Link,19"" asennettu kotelo 16 mediamuunnin moduulia, 2U, musta"
DMC-1000
Mitat(LxSxK): 415x390x89mm. 
387,50 €
Tilapäisesti loppu
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode
DEM-310GT
1-porttinen single mode 1000Base-LX Mini GBIC Gigabit Ethernet moduuli (10 km max). 
77,66 €
Saatavilla 3 kpl
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
DEM-311GT
1-porttinen multi mode 1000Base-SX Mini GBIC Gigabit Ethernet moduuli (550m max). 
55,91 €
Tilapäisesti loppu
Promise SANLink 2 - 8G Fibre Channel to Thunderbolt - incl cable
HE553ZM/A
Liitä Thunderboltilla varustettu tietokone helposti SANLink2 mediamuuntimeen. SANLink2 mahdollistaa kaiken tyyppisten tietokoneiden liittämisen SAN-verkkoon, jos... 
729,00 €
Saatavilla 3 kpl
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
DEM-211
Lisätiedot 
102,01 €
Saatavilla 8 kpl
D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series
DEM-410X
Lisätiedot 
971,85 €
Tilapäisesti loppu
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
DEM-431XT
Lisätiedot 
270,22 €
Tilapäisesti loppu
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
DEL1009944
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver... 
74,67 €
Saatavilla 40 kpl
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver
DEL1009946
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver... 
102,23 €
Tilapäisesti loppu
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver
DEL1009947
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver... 
170,29 €
Tilapäisesti loppu
Transceiver X132 10G SFP+LC
DEL2001085
HPE X132 10G SFP+ LC Transciever, 220m, Multimode, silverA 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for... 
200,37 €
Tilapäisesti loppu
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all
DEM-312GT2
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all... 
279,22 €
Saatavilla 2 kpl
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
DEL1009945
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for OfficeConnect 1410 24, HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec... 
109,12 €
Saatavilla 21 kpl
Mikrotik Pair of bidir SFP 10G 10Km T1270nm-R1330 nm and vice versa
MKT-10152
MikroTik S+2332LC10D - Kit - SFP+ transceiver module - LC single-mode - up to 10 km... 
428,82 €
Saatavilla 12 kpl
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1470nm
MKT-10155
Mikrotik S+C47DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm Dual LC-connector DDM, silver... 
226,42 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1490nm
MKT-10156
Mikrotik S+C49DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1490nm Dual LC-connector DDM, silver... 
226,42 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1530nm
MKT-10158
Mikrotik S+C53DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1530nm Dual LC-connector DDM, silver... 
226,42 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1570nm
MKT-10160
Mikrotik S+C57DLC10D, SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm Dual LC-connector DDM, silver... 
226,42 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm
MKT-10177
Mikrotik S-C59DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm Dual LC-connector DDM, silver... 
65,21 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm
MKT-10178
MicroTik S-C61DLC40D - SFP Transmitter / Receiver Module (mini-GBIC) - CWDM / LC single mode - up to 40 km - 1610 nm, silver... 
65,21 €
Saatavilla 15 kpl
MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, 2 LC-liitintä, 550m, 1,25G, hopea
MKT-10170
MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, kaksi LC-liitintä, 550 m, 1,25G, DDM, hopeaSFP-moduuli, joka tarjoaa kaksi LC-liitintä. Se... 
25,16 €
Saatavilla 20 kpl
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm
MKT-10172
Mikrotik S-C49DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm Dual LC-connector DDM, silver... 
65,21 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm
MKT-10173
Mikrotik S-C51DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm Dual LC-connector DDM, silver... 
65,21 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm
MKT-10174
Mikrotik S-C53DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm Dual LC-connector DDM, silver... 
65,21 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm
MKT-10175
Mikrotik S-C55DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm Dual LC-connector DDM, silver... 
65,21 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm
MKT-10176
Mikrotik S-C57DLC40D, SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm Dual LC-connector DDM, silver... 
65,21 €
Tilapäisesti loppu
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 20 pack
UBI-UF-MM-10G-20
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 20 pack... 
404,33 €
Saatavilla 4 kpl
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack
UBI-UF-MM-1G-20
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack... 
180,53 €
Tilapäisesti loppu
U Fiber RJ45 - SFP to RJ45
UBI-UF-RJ45-1G
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G, 1Gbps, mini-GBIC, max 100m, silver... 
20,88 €
Tilapäisesti loppu
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 20 pack
UBI-UF-SM-10G-20
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 20 pack... 
925,24 €
Tilapäisesti loppu
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack
UBI-UF-SM-10G-S
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack... 
186,91 €
Saatavilla 10 kpl
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 20 pack
UBI-UF-SM-10G-S-20
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 20 pack... 
1 707,29 €
Saatavilla 11 kpl
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
UBI-UF-SM-1G-S
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack... 
31,66 €
Tilapäisesti loppu
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
UBI-UF-SM-1G-S-20
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack... 
237,72 €
Saatavilla 3 kpl
Moxa SFP-1GLSXLC-T
SFP-1GLSXLC-T
Moxa SFP-1GLSXLC-T - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SLX - LC - up to 2 km... 
319,90 €
Tilapäisesti loppu
Moxa SFP-1GLXLC
SFP-1GLXLC
Moxa SFP-1GLXLC - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - up to 10 km - for PowerTrans PT-G7509, G7509-F-24-24, G7509-F-48-48, G7509-R-48-48... 
253,88 €
Tilapäisesti loppu
Siklu SFP MultiMode 850
SIKL-0022
SFP Multi Mode fiber connection 850nm for EtherHaul, silverEtherHaul E-band ODUs support a variety of SFP/SFP+ depending on the intended application, line-rate and reach. See... 
91,69 €
Tilapäisesti loppu
Siklu SFP Single Mode 1310
SIKL-0023
SFP Single Mode fiber connection 1310nm for EtherHaul, silverEtherHaul E-band ODUs support a variety of SFP/SFP+ depending on the intended application, line-rate and... 
113,37 €
Tilapäisesti loppu
Qnap TRX-10GSFP-SR-MLX
TRX-10GSFP-SR-MLX
QNAP MFM1T02A-SR SFP+ Optical Module for 10GBASE-SR, silver... 
129,11 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D
MKT-10167
Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D... 
87,32 €
Saatavilla 10 kpl
Mikrotik Pair of SFP 1.25G 10Km T1310nm-R1550 nm and vice versa
MKT-10168
MikroTik S-4554LC80D - Kit - SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single-mode - up to 80 km... 
107,86 €
Saatavilla 2 kpl
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
SFP-C0003

- kuin Cisco GLC-5X-MM
 
24,27 €
Saatavilla 1 kpl
DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM
SFP-C0006

- kuin Cisco SFP-GE-S
 
26,19 €
Saatavilla 4 kpl
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM
SFP-C0007

- kuin Cisco GLC-LH-5M
 
29,36 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode
SFP-DL002
- kuin D-LINK DEM-712... 
24,27 €
Saatavilla 30 kpl
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode
SFP-C0004

- kuin Cisco GLC-LH-SM
 
27,43 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m
SFP-HP003

- kuin HP J8177C... 
47,98 €
Saatavilla 9 kpl
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, Transceiver
SFP-E0003
- kuin Extreme Networks 10052
 
27,43 €
Saatavilla 8 kpl
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km, kuin Cisco GLC-BX-D
SFP-C0016

- kuin Cisco GLC-BX-D
 
55,69 €
Saatavilla 5 kpl
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, kuin Cisco GLC-BX-U
SFP-C0017

- kuin Cisco GLC-BX-U
 
36,39 €
Saatavilla 18 kpl
ZyXEL SFP-LX-10-D Gigabit-LX Mini-GBIC SFP.Up to10km using 9m single
SFP-LX-10-D
SFP-LX-10-D... 
118,56 €
Saatavilla 14 kpl
ZyXEL SFP-SX-D Gigabit-SX Mini-GBIC SFP.Up to 500 m using 62.5m multi-
SFP-SX-D
SFP-SX-D... 
84,96 €
Saatavilla 6 kpl
TP-LINK SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LC
TXM431-LR
TP-LINK SFP+-moduuli(mini-GBIC), 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 1310m, 10km... 
152,25 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK SFP+-moduuli(mini-GBIC), 10GBase-SR, duplex, multimode, LC
TXM431-SR
TP-LINK SFP+-moduuli(mini-GBIC), 10GBase-SR, duplex, multimode, LC, 850m, 300m... 
66,13 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP+ laajennusmoduuli
TX432
TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP+ laajennusmoduuli, musta... 
183,93 €
Tilapäisesti loppu
Promise SANLink 2 - Thunderbolt to 10Gb Base-T Ethernet Adapter
HFJX2ZM/A
Promise SANLink2 mediamuunnin, 2xThunderbolt - 2x10GbE, mukana 1m thunderbolt-kaapeli, musta

Liitä Thunderbolt-/Thunderbolt2-liittimmillä varustettu... 
502,30 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
SFP-HP011
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Vastaa tuotetta HP J4859C)


- Vastaa... 
29,36 €
Saatavilla 3 kpl
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
SFP-HP110
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Vastaa tuotetta HP J4858C)• Vastaa tuotetta HP J4858C... 
29,36 €
Tilapäisesti loppu
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10G SFP+, sv
PROM-231
Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10G SFP+, inkl. Thunderbolt-kabel, svart

Anslut din... 
645,52 €
Tilapäisesti loppu
Volktek, chassie för 12st mediakonverterare
NXF-719
Volktek NXF-719 - 12 slot Rack-Mountable Media Converter Chassi, black• Capacity: 12 media converters
• 2 PSUDimensions(WxDxH): 430x290x133mm... 
408,26 €
Saatavilla 1 kpl
D-Link DEM-432XT-DD
DEM-432XT-DD
Lisätiedot 
954,84 €
Tilapäisesti loppu
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC
DEL1001718
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC... 
122,16 €
Saatavilla 9 kpl
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver
DEL1005276
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver... 
28,15 €
Saatavilla 7 kpl
HP 8GB SFB module
DEL1005456
HP 8GB SFB module... 
49,65 €
Tilapäisesti loppu
HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850nm
DEL1005096
HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850nm... 
86,13 €
Saatavilla 133 kpl
HP 8GB short wave transceiver
DEL1005455
HP 8GB short wave transceiver... 
55,48 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
SFP-HP111
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Vastaa tuotetta HP J4859C)


- Vastaa... 
31,29 €
Saatavilla 10 kpl
Promise 8G Fibre Channel SFP - FC 8.5 / 4.25 / 2.125 GB SFP
X30ADPSFP
X30ADPSFP... 
260,33 €
Tilapäisesti loppu
Promise VessRAID 8Gbps fibre SFP+ Optical Transceiver
VRSFP8G
Lisätiedot 
235,19 €
Tilapäisesti loppu
Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, Multi-Mode, 1,25Gbps, SFP, 2 kpl
UBI-UF-MM-1G
Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, LC Multi-Mode, korkeintaan 550 m, 850 nm RX/TX, 1,25 Gbps, SFP, 2 kpl pakkaus... 
23,94 €
Tilapäisesti loppu
Ubiquiti UF-MM-10G optinen moduuli, Multi-Mode, 10Gbps, SFP+, 2 kpl
UBI-UF-MM-10G
Ubiquiti UF-MM-10G optinen moduuli, LC Multi-Mode, korkeintaan 300 m, 850 nm RX/TX, 10 Gbps, SFP+, 2 kpl pakkaus... 
49,25 €
Saatavilla 7 kpl
Ubiquiti UF-SM-10G optinen moduuli, Single-Mode, 10Gbps, SFP, 2 kpl
UBI-UF-SM-10G
Ubiquiti UF-SM-10G optinen moduuli, LC Single-Mode, korkeintaan 10 km, 1310 nm RX/TX, 10 Gbps, SFP, 2 kpl pakkaus... 
99,93 €
Saatavilla 19 kpl
Lähetin-vastaanotin, SFP 10/100/1000 BASE-T, kupari
DGS-712
Lähetin-vastaanotin, SFP 10/100/1000 BASE-T, kupari... 
54,10 €
Tilapäisesti loppu
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
DEM-432XT
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km... 
917,64 €
Saatavilla 1 kpl
Delock SFP+ Module 10GBase-T RJ45, up to 10 Gbps
86460
Delock SFP+ Module 10GBase-T RJ45, up to 10 GbpsThis SFP+ module by Delock can be used to expand a 10 Gigabit switch with... 
219,73 €
Tilapäisesti loppu
Promise Fibre Channel 16/8/4GB SF Plgbl Opt Transceiver LC, 850nm
SPSFP16GFC
Promise Fibre Channel 16/8/4GB SF Plgbl Opt Transceiver LC, 850nm... 
417,40 €
Tilapäisesti loppu
Delock Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+, up to 10 Gb/s, gray
86445
Delock Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+, up to 10 Gb/s, grayThis 10 Gigabit Ethernet Media Converter by Delock can... 
426,24 €
Tilapäisesti loppu
HP X120 optinen moduuli, 1G, SFP, LC SX
DEL1006016
HP X120 optinen moduuli, 1G, SFP, LC SXOptinen moduuli, joka tarjoaa nopean kuituyhteyden yhdelle laitteelle. Tuotesarjaan kuuluu useita eri malleja, joista kukin... 
124,60 €
Tilapäisesti loppu
HP X120 optinen moduuli, 1G, SFP, LC LX
DEL1006017
HP X120 optinen moduuli, 1G, SFP, LC LXOptinen moduuli, joka tarjoaa nopean kuituyhteyden yhdelle laitteelle. Tuotesarjaan kuuluu useita eri malleja, joista kukin... 
132,67 €
Saatavilla 2 kpl
HP X130 optinen moduuli, 10G, SFP+, LC SR
DEL1006018
HP X130 optinen moduuli, 10G, SFP+, LC SROptinen moduuli, joka tarjoaa nopean kuituyhteyden yhdelle laitteelle. Tuotesarjaan kuuluu useita eri malleja, joista kukin... 
183,78 €
Tilapäisesti loppu
HP MSA 2040 SFP-moduuli, 16GB SW FC, 4kpl
DEL1008924
HP MSA 2040 SFP-moduuli, 16GB SW FC, 4 kpl pakkaus... 
600,02 €
Tilapäisesti loppu
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silver
DIS-S301SX
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silver1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Fiber Transciever for up to 550 meter installations• Single-Mode... 
177,51 €
Tilapäisesti loppu
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 2K, Multi-Mode Fiber, silver
DIS-S302SX
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 2K, Multi-Mode Fiber, silver1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Fiber Transciever for up to 2 kilometer installations• Multi-Mode Fiber... 
214,35 €
Tilapäisesti loppu
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, silver
DIS-S310LX
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, silver1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX Fiber Transciever for up to 10 kilometer installations• Single-Mode... 
288,05 €
Tilapäisesti loppu
Ubiquiti UFiber SFP Module, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silver
UBI-UF-GP-B+
Ubiquiti UFiber SFP Module, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silverUbiquiti Networks offers UFiber GPON modules to increase the capacity... 
83,45 €
Saatavilla 81 kpl
Ubiquiti SFP to RJ45, 10 Gigabit, silver
UBI-UF-RJ45-10G
Ubiquiti SFP to RJ45, 10 Gigabit, silverUF-RJ45-1G allows connecting RJ45 Copper Ethernet connections to and existing SFP port.• SFP to RJ45 10GbE
• Data... 
79,65 €
Saatavilla 45 kpl
ZyXEL USG 1100 Firewall Appliance 10/100/1000, 8xconfig. UTM Bundle1YR
USG110-UTMBDL
USG110-UTMBDL... 
964,29 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL USG 210 Firewall Appliance 10/100/1000,4xLAN/DMZ, UTM Bundle1Y
USG210-UTMBDL
ZyXEL USG 210 Firewall Appliance 10/100/1000,4xLAN/DMZ, UTM Bundle1Y... 
1 054,94 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL USG 310 Firewall Appliance 10/100/1000, 8xconfig. UTM Bundle 1YR
USG310-UTMBDL
ZyXEL USG 310 Firewall Appliance 10/100/1000, 8xconfig. UTM Bundle 1YR... 
1 642,05 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL USG 40 Firewall 10/100/1000, 3x LAN/DMZ, 1x WAN, 1x OPT
USG40
ZyXEL USG 40 Firewall 10/100/1000, 3x LAN/DMZ, 1x WAN, 1x OPT... 
364,76 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL USG-40 Firewall 10/100/1000,3xLAN/DMZ,1xWAN, 1xOPT,UTM Bundle1Yr
USG40-UTMBDL
USG40-UTMBDL... 
422,82 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL USG 40W Firewall 10/100/1000, 3xLAN/DMZ,1xWAN,1xOPT,802.11b/g/n
USG40W
USG40W... 
419,91 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL USG-40W Firewall 10/100/1000,3xLAN/DMZ,1xWAN,1xOPT,UTM Bundle
USG40W-UTMBDL
USG40W-UTMBDL... 
489,96 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL USG 60 Firewall Appliance 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN
USG60
USG60... 
520,84 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL USG-60 Firewall 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN, UTM Bundle 1 YR
USG60-UTMBDL
USG60-UTMBDL... 
678,08 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL USG 60W Firewall 10/100/1000, 4xLAN/DMZ,2xWAN,UTM Bundle 1Y
USG60W-UTMBDL
USG60W-UTMBDL... 
698,70 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL ZYWALL 110 Firewall 10/100/1000, 2xWAN, 4xLAN/DMZ ports, 1xOPT
ZYWALL110
ZYWALL110... 
639,01 €
Saatavilla 1 kpl
ZyXEL ZyWALL 310 Firewall 8 Gigabit user-definable ports, 2xUSB
ZYWALL310
ZYWALL310... 
915,32 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL CNA100-EU0101F
CNA100-EU0101F
Lisätiedot 
417,43 €
Saatavilla 3 kpl
Dell SonicWALL 01-SSC-4894
DEL1006667
Lisätiedot 
476,82 €
Tilapäisesti loppu
Dell Network Security & Firewalls
DEL1006668
Lisätiedot 
461,61 €
Tilapäisesti loppu
Dell Network Security & Firewalls
DEL1006670
Lisätiedot 
727,89 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL USG20-VPN
USG20-VPN
"ZyXEL VPN Firewall, 1xGBWAN, 4xGBLAN, 1xSFP, USB, 10 IPSec VPN tunnels, 5 SSL VPN users, grey/redFaster processors today have... 
294,97 €
Saatavilla 11 kpl
ZyXEL USG20W-VPN
USG20W-VPN
"ZyXEL VPN Firewall with WLAN, 1xGBWAN, 4xGBLAN, 1xSFP, USB, 802.11ac, 10 IPSec VPN tunnels, 5 SSL VPN users, grey/redFaster processors... 
323,95 €
Saatavilla 1 kpl
Dell SonicWALL Gigabit L
DEL1006669
Lisätiedot 
690,66 €
Tilapäisesti loppu
Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key Gen2 w battery
UBI-UCK-G2
Ubiquiti UniFi Controller CLoud Key Gen2 with battery, USB-C, 802.3af PoE, silverManage your UniFi network with the new, more... 
199,89 €
Saatavilla 313 kpl
ZyXEL USG1900 UTM BDL
USG1900
ZyXEL USG 1900, USG Firewall with 1 year UTM Services, greyAs business grows and network expands, more and more users and... 
5 065,60 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) vastaanotin 5V/12V
TL-POE10R
Power Over Ethernet (PoE) vastaanotin virransyötön siirtoon TP-kaapelista yksiköihin, joista puuttuu PoE-tuki. Käyttö yhdessä PoE injectorin tai PoE-kytkimen kanssa. Mitat: 81x52x24mm... 
14,36 €
Saatavilla 31 kpl
TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) injektor 5V/12V lähetin
TL-POE150S
Power Over Ethernet (PoE) -lähetin yksiköille, joille ei ole PoE-tukea. Sopii: 5V ja 12V. Käyttö yhdessä PoE-vastaanottimen tai PoE-kytkimen kanssa.
Mitat: 81x52x24mm.
Myymäläpakkaus. 
21,49 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK PoE lähetin/vastaanotin,48Vsisään,5/9/12Vulos,2xRJ45
TL-POE200
Mahdollistaa virransyötön verkkokaapeleissa valvontakameroihin, tukiasemiin ja muihin yksiköihin.
Mitat (LxSxK): 52x81x24mm.
JäMyPakkaus. 
25,49 €
Saatavilla 19 kpl
D-Link 1-Port Gigabit PoE Injector
DPE-101GI
Lisätiedot 
33,22 €
Tilapäisesti loppu
Passiivinen PoE setti laitteille,joissa on tai ei ole PoE:a,10/100Mbps
EP01
Erittäin helppo PoE-ratkaisu kun tahdot käyttää tukiasemaa, IP-kameraa tai IP-puhelinta paikassa, jossa ei ole sähköpistoketta. Koostuu... 
23,15 €
Saatavilla 6 kpl
Singel port 10/100m POE Injector
PSE3101DC
Single port PoE Injector, 15.4W, 10/100Mbps, 802.3af, up to 100m, blackThis 100M POE Injector(DC) also called Power over Ethernet midspans devices, the... 
34,42 €
Tilapäisesti loppu
D-Link PoE Gigabit injektori PoE/PoE+, 10/100/1000Mbps, 32W, valkoinen
DPE-301GI
D-Link PoE Gigabit injektori PoE/PoE+, 10/100/1000Mbps, 32W, valkoinenDPE-301GI tarjoaa kompaktin, tehokkaan ja kustannustehokkaan ratkaisun PoE/PoE+ laitteille, joka... 
47,95 €
Saatavilla 24 kpl
ZyXEL PoE12-HP Single Port 802.3at PoE Injector1000Mbps Output 30W
POE12-HP-UTMBDL
POE12-HP-UTMBDL... 
53,65 €
Saatavilla 20 kpl
DeLOCK PoE+ splitter, for non PoE-compatible devices, 24W, black
87657
DeLOCK PoE+ splitter, power supply for non PoE-compatible devices, 24W, Gigabit, blackThis Power over Ethernet Splitter from... 
52,44 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK tulostinserveri 1 rinnakkaistulostimelle, 10/100
TL-PS110P
Käytännöllinen tulostinserveri, joka jakaa rinnakkaistulostimen lähiverkkoon.
Mitat: 73x65x30mm. 
44,64 €
Saatavilla 12 kpl
TP-Link langaton tulostinserveri 1 USB 10/100
TL-WPS510U
Mitat: 65x40x19mm... 
59,66 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link MFP tulostinserveri 1 USB 10/100 tulostin/skannaus/fax, valk.
TL-PS310U
Jakaa USB-liitäntäisen monitoimitulostimen lähiverkkoon.
Tukee myös toimintoja fax ja skannaus.
(Lisäämällä 4-porttisen... 
44,64 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link tulostinserveri 1 USB 10/100
TL-PS110U
Jakaa USB-liitäntäisen tulostimen lähiverkkoon.
Mitat (LxSxK): 73x65x30mm.
Myymäläpakkaus. 
48,77 €
Tilapäisesti loppu
Star IFBD-HE07X WEBPRNT Printserver Ethernet TSP743II, 654II, FVP-10U
POS-102G
Star IFBD-HE07X WEBPRNT Printserver Ethernet TSP743II, 654II, FVP-10U... 
174,47 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik 2011 1xSFP 5xLAN 5xGLAN 2.4GHz bgn radio LCD L5
MKT-10065
Mikrotik RB2011UIAS-2HND-IN 1xSFP 5xLAN 5xGLAN 2.4GHz bgn radio LCD L5... 
156,26 €
Saatavilla 1 kpl
NBG6515 Simultaneous Dual-Band Wireless AC750 Gigabit Router
NBG6515-EU0102F
ZyXEL NBG6515 Gigabit Dual-Band Router, 802.11b/g/n/ac, auto channel selection, blackThe Zyxel NBG6515 enables you to utilize... 
66,84 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link Wi-Fi 6 Router, Broadcom 1.8GHz Quad-Core CPU, 4804Mbps at 5GH
ArcherAX6000
TP-Link Archer AX6000 - Wireless router - 8-port switch - GigE, 2.5 GigE, 802.11ax - 802.11a/b/g/n/ac/ax - Dual Band... 
402,31 €
Saatavilla 16 kpl
TP-LINK Deco M4 koko kodin Wi-Fi-järjestelmä, 1 reititin, valkoinen
DecoM4-1p
TP-LINK Deco M4 koko kodin Wi-Fi-järjestelmä, 1 reitittimen pakkaus, AC1200, kaksitaajuustoiminto, Alexa, IFTTT, valkoinenTäysimittainen Wi-Fi-ratkaisu, joka... 
84,32 €
Saatavilla 13 kpl
TP-Link Deco M9 Plus(2-Pack)
DECOM9PLUS2
TP-Link Deco M9 Plus Mesh WiFi System, 2-pack, Powerline, Tri-band, whiteDeco is the simplest way to guarantee a strong Wi-Fi... 
334,11 €
Saatavilla 5 kpl
D-Link EXO AC1900 Smart mesh
DIR-1960
D-Link EXO AC1900 Smart Mesh WiFi Router, dual-band, McAfee protection, blackThe EXO AC1900 Smart Mesh Wi-Fi Router brings hyper-fast... 
129,52 €
Saatavilla 178 kpl
D-Link EXO AC2600 langaton reititin, mesh-tekniikka, 2,4/5 GHz, musta
DIR-2660
D-Link EXO AC2600 langaton reititin, mesh-tekniikka, 2,4/5 GHz, 802.11ac, 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, mustaMesh-reititin, joka... 
141,40 €
Saatavilla 95 kpl
DIR-3060 – EXO AC3000 Smart Mesh Wi-Fi Router
DIR-3060
D-Link DIR-3060, Tri-Band Wireless AC3000, 802.11ac Wave 2, Amazon Alexa and Google Assistant compatible, blackEnjoy faster... 
179,80 €
Saatavilla 4 kpl
D-Link DIR-859, Langaton AC1750 Dual-Band reititin, gigabit, musta
DIR-859
D-Link DIR-859, Langaton AC1750 Dual-Band reititin, 802.11b/g/n/ac, 4xLan-porttia, Gigabit, mustaD-Link DIR-859 High Power... 
94,56 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik hAPaclite 5xLAN dualband 3x3 2.4 1x1 5GHz
MKT-10100
MikroTik hAP ac lite Small 5-Port Router, WiFi, PoE in/out, MPLS, RouterOS, whitehAP ac lite is a small five port ethernet router... 
63,66 €
Saatavilla 23 kpl
MikroTik hAP ac2 Dual-Band Router, PoE in, Gigabit, 802.11ac, black
MKT-10109
MikroTik hAP ac2 Dual-Band Router, PoE in, Gigabit, 802.11ac, blackThe hAP ac2 is a Dual-concurrent Access Point, that provides... 
84,08 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SXTSQ 5AC 16dBi 5GHz 802.11ac 256MB L3
MKT-10140
MikroTik SXTsq 5 ac - Wireless router - GigE - 802.11a/n/ac - 5 GHz, white... 
69,61 €
Saatavilla 18 kpl
Ubiquiti AmpliFi Gaming Wi-Fi Router incl 2xMesh Points
UBI-AFI-G
Ubiquiti AmpliFi Gaming Wi-Fi Router incl 2xMesh Points, 802.11ac, blackGet the Lowest Latency. The AmpliFi HD Gamers Edition is equipped with... 
455,43 €
Saatavilla 30 kpl
Ubiquiti AmpliFi Instant Router Wi-Fi 2x2 MiMO Kit
UBI-AFI-INS
Ubiquiti AmpliFi Instant Router, 2x2 MIMO, touch screen, 802.11ac, kit of 2, whiteWhole-Home Wi-Fi in Under 2 Minutes, Quick... 
218,85 €
Saatavilla 190 kpl
Ubiquiti AmpliFi Instant Router Wi-Fi 2x2 MiMO
UBI-AFI-INS-R
Ubiquiti AmpliFi Instant AFi-INS-R - AC Standard Wireless Router - 802.11ac, white• Number of WAN ports: 1
• Data... 
119,66 €
Saatavilla 417 kpl
Cisco Small Business RV042 VPN reititin
RV042-EU
Sisäänrakennettu 4-porttinen 10/100 Ethernet-kytkin.
IPsec VPN jopa 50 etäliitännälle.
Sisäänrakennettu SPI-palomuuri.
Kaksi... 
144,84 €
Tilapäisesti loppu
ASDL jakaja, sopii: ADSL/ADSL 2+, modeemi/reititin
SPLITTER
Ruotsalainen puhelinkosketin, ei toimi Suomessa. 
10,87 €
Saatavilla 1913 kpl
TP-LINK langaton reititin, 4-port kytkin, 300Mbps, 802.11b/g/n
TL-WR841N
Tukee WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP(64/128/152-bit).
Kiinteät 3dBi antennit.
Mitat (LxSxK): 174x111x30mm.
JäMyPakkaus. 
23,97 €
Saatavilla 68 kpl
TP-LINK langaton 3G-reititin, LAN/WLAN, 802.11b/g/n,
TL-MR3420
3G-reititin, joka tukee UMTS/HSPA/EVDO USB-modeemia.
Langaton lähiverkko IEEE 801.11b/g/n standardeilla.
Tietoturva: WEP/WPA/WPA2.
Sopii... 
39,13 €
Tilapäisesti loppu
D-Link Wireless N Unified Service Router
DSR-250N
Voidaan täydentää D-Link 3G-donglella.
Mitat (LxSxK): 203x140x35mm. 
205,51 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK, reititin kuorman tasapainoitukseen.
TL-ER5120
"Mahdollistaa valita sen osan verkosta joka antaa parhaan tehon.

5x10/100/1000Mbps RJ45-porttia, joista... 
202,12 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK, reititin 2xWAN, 2xLAN, 1xDMZ, VPN-tuki
TL-ER6120
Yrityskäyttöön tai paikkoihin jossa useammat voi käyttää Internet yhteyttä samanaikaisesti.

Reititin tukee... 
252,13 €
Saatavilla 1 kpl
TP-LINK, VPN-reititin, LAN-porttia, sininen
TL-R600VPN
Yrityskäyttöön tai paikkoihin jossa useammat voi käyttää Internet yhteyttä samanaikaisesti.

Ritittin tukee... 
77,57 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK, kannettava langaton 3G-reititin USB-modeemille, valkoinen
TL-MR3020
"10/100mbps LAN/WAN, 802.11b/g/n 150Mbps

3G-reititin joka tukee UMTS/HSPA/EVDO USB-modeemia.
Langaton... 
32,24 €
Saatavilla 13 kpl
Cisco ATA VoIP puhelinsovitin + reititin,  2 x RJ-45 - 2 x FXS
SPA122
Mitat(LxSxK): 101x101x28mm. 
74,30 €
Saatavilla 13 kpl
D-Link langaton 4G LTE/3G Dual Band router, jossa 4-portin kytkin
DWR-921
D-Linkin DWR-921 reitittimellä saat yhteyden 4G LTE/3G signaaliin ja voit jakaa yhteyttäsi. Laita SIM/USIM-korttisi reitittimeen, jotta... 
136,07 €
Saatavilla 92 kpl
D-Link Wireless Controller
DWC-1000
Langattomien verkkojen keskitetty hallinta avaa uusia mahdollisuuksia kouluille, toisistaan kaukana oleville toimistoille ja... 
444,75 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK reititin, 2x10/100Mbps WAN ja 3x10/100Mbps LAN-porttia
TL-R470T+
Reititin, jossa on WAN- ja LAN-portit sekä kolme porttia, joille voi valita WAN tai LAN.
Mahdollistaa neljä samanaikaista... 
47,26 €
Saatavilla 2 kpl
TP-LINK reititin, 2xWAN 3xLAN 10/100Mbps kytkin
TL-R480T+
Tukee: Kuormantasaus, IP-suodin, QoS.
Sisäänrakennettu palomuuri ja DHCP-palvelin.
Mitat (LxSxK): 294x180x44... 
67,79 €
Saatavilla 1 kpl
TP-LINK AC1750 Langaton Dual Band Gigabit reititin, 802.11ac/n/a,musta
ARCHERC7
TP-LINKin Archer C7:ssä on seuraavan sukupolven Wi-Fi standardi, 802.11ac, 3 kertaa nopeampi kuin langaton-N nopeus, mahdollistaa... 
96,58 €
Saatavilla 27 kpl
D-Link 3G / 4G Multi-WAN Router
DWR-116
D-Linkin DWR-116 reitittimellä luot 4G verkon minne tahansa. Ainut, mitä tarvitset on USB-modeemi, jossa on 4G SIM-kortti. Voit... 
39,77 €
Saatavilla 15 kpl
TP-Link Safestream VPN Reititin 2xGE WAN, 2xGE LAN, 1GE LAN/DMZ
TL-ER6020
Lisätiedot 
145,77 €
Saatavilla 2 kpl
TP-LINK AC1900 Dual Band Router, 802.11ac/a/b/g/n, 4xGig LAN, 1xG WAN
ARCHERC9
Lisätiedot 
136,13 €
Saatavilla 75 kpl
ZyXEL SBG3300-N000 Wireless N VDSL2 Combo WAN SB Security Gateway
SBG3300-N000
SBG3300-N000... 
197,30 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL UAG4100 Plus SP350E Printer Bundle
UAG4100-UTMBDL
UAG4100-UTMBDL... 
1 186,67 €
Saatavilla 2 kpl
ZyXEL UAG50 Hotspot Gatewayt w. Printer
UAG50
UAG50... 
319,52 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL VMG1312-B10A Wireless N VDSL2 4-port Gateway with USB
VMG1312-B10A
ZyXEL VMG1312-B10A Wireless N VDSL2 4-port Gateway with USB... 
85,21 €
Saatavilla 1 kpl
TP-Link AC750 Langaton Dual Band 4G LTE Reititin
ARCHERMR200
TP-Link Archer MR200 - AC750 Langaton Dual Band 4G LTE reititin, 4xRJ45, mustaOta täysi teho omaan 4G LTE verkkoosi TP-Links... 
115,73 €
Saatavilla 44 kpl
TP-LINK TL-WR802N, trådlös nano N-router, vit
TL-WR802N
"TP-Link TL-WR802N - Trådlös liten router som även kan fungera som en accesspunkt eller klient, 802.11b/g/n, 300Mbps, vit... 
31,00 €
Saatavilla 123 kpl
TP-Link TD-W9970 300Mbps trådlös N ADSL2 Modem Router, USB, vit
TD-W9970
TP-Link TD-W9970 300Mbps trådlös N ADSL2 Modem Router, USB, vit... 
43,13 €
Saatavilla 7 kpl
TP-Link TOUCHP5 - AC reititin kosketusnäytöllä, 1900Mbps, musta
TOUCHP5
"TP-Link TOUCHP5 - AC reititin kosketusnäytöllä, 1900Mbps, mustaTP-Linkin TOUCHP5 on AC reititin, joka antaa sinulle kokonaiseksi... 
200,47 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link ARCHER C3150
ARCHERC3150
TP-Link Archer C3150 Wireless MU-MIMO Gigabit Router, 4xRJ45 GBLAN, 4xdetachable antennas, 802.11ac, blackWith combined speeds... 
217,69 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link wireless trippel band router, 802.11/b/g/n/ac, 5200Mbps, black
ARCHERC5400
TP-Link wireless trippel band router, 802.11a/b/g/n/ac, 5200Mbps, 4xRJ45 Gigabit LAN, blackArcher C5400 delivers combined tri-band Wi-Fi speeds, establishing... 
320,33 €
Saatavilla 1 kpl
D-Link DWR-932, kanettava langaton 4G/LTE reititin, microSIM, musta
DWR-932
DWR-932 on kannettava laite, joka mahdollistaa langattoman verkon luomisen sijainnistasi riippumatta. DWR-932 reititintä voidaan... 
72,55 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL LTE4506-M606
LTE4506-M606
ZyXEL 4G LTE-A HomeSpot Router, 802.11ac, 2.4/5GHz, Dual-SSID support, connect up to 32 Wi-Fi devices, whiteThe ZyXEL LTE4506... 
188,05 €
Saatavilla 1 kpl
TP-Link langaton 3G/4G reititin, 2,4GHz, 300Mbps, 4xLAN/WAN, musta
TL-MR6400
TP-Link langaton 3G/4G reititin, 2,4GHz, 802.11b/g/n, 300Mbps, 4xLAN/WAN, musta• SIM-kortti paikka
• 2.4GHz, 300Mbit/s... 
101,95 €
Tilapäisesti loppu
D-Link -Langaton VPN reititin, Tupla kaista, 802.1, musta
DSR-1000AC
D-Link -Langaton AC Unified Serviced VPN reititin, Tupla kaista, 802.11a/b/g/n/ac, USB, mustaD-Link:in DSR-1000AC on erittäin... 
391,02 €
Saatavilla 2 kpl
D-Link Wireless Controller 2000
DWC-2000
Lisätiedot 
1 854,83 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link langaton reititin, 802.11b/g/n,450Mbps,4xRJ45 LAN 10/100,musta
TL-WR940N
TP-Link langaton reititin, 802.11b/g/n, 450 Mbps, 4 x RJ45 LAN 10/100, 1 x RJ45 WAN 10/100, mustaTL-WR940N on yhdistetty kiinteän... 
30,17 €
Saatavilla 40 kpl
ZYXEL LTE-A-reititin ulkokäyttöön, IP65, PoE, kiinteä antenni, valk.
LTE7460-M608
ZYXEL LTE-A-reititin ulkokäyttöön, IP65, PoE, kiinteä usean taajuusalueen antenni, valkoinenZyxel LTE 7460 M608 on ulkokäyttöön... 
482,89 €
Saatavilla 1 kpl
TP-Link ARCHER C20 - Langaton Dual Band reititin, 2,4/5GHz, musta
ARCHERC20
TP-Link ARCHER C20 - Langaton Dual Band reititin, 2,4/5GHz, 802.11a/b/n/ac, 1xUSB Tyyppi A na, 4xLAN, 2x irroitettavat antennit, musta... 
34,86 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL Armor Z2, langaton reititin, Dual Band, 802.11ac, AC2600, musta
NBG6817
ZyXEL Armor Z2, langaton reititin, Dual Band, 802.11b/g/n/ac, AC2600, MU-MIMO, 4 x RJ45, mustaZyXEL ARMOR Z2 on AC2600 MU-MIMO... 
225,62 €
Tilapäisesti loppu
Synology RT2600AC, langaton reititin
DEL1006990
Synology RT2600AC langaton reititin, 802.11ac, VPN/WebVPN, kaistanleveys yhteensä 2,53 Gbps, 2,4/5 GHz, mustaTämä reititin... 
271,99 €
Saatavilla 2 kpl
Cisco RV320, VPN-reititin, 4xRJ45 10/100/1000, 2xWAN, musta
RV320
Cisco RV320 - VPN-reititin, neljä gigabit LAN -porttia ja kaksi WAN-porttia, mustaCisco RV320 on VPN-reititin, jossa on... 
247,23 €
Tilapäisesti loppu
Cisco RV320, VPN-reititin, sisältösuodatus, 4xRJ45 10/100/1000, 2xWAN
RV320-WB
Cisco RV3200 Dual Gigabit WAN VPN -reititin, IPV6, SPI-palomuuri, tukee 7 VLAN-verkon käyttöä, portinohjaus ja porttien sovelluskohtainen... 
308,04 €
Saatavilla 1 kpl
Cisco RV325, VPN-reititin, 2xGigabit WAN-portti, 14xGigabit LAN, musta
RV325
Cisco RV325, VPN-reititin, 2 Gigabit WAN -porttia, 14 Gigabit LAN -porttia, 2 x USB, mustaCisco RV325 Dual Gigabit WAN VPN Router on täydellinen valinta yrityksiin, jotka... 
377,60 €
Saatavilla 1 kpl
ZyXEL NSG100
NSG100
ZyXEL Nebula NSG100, pilvihallittava reititin, 2 x WAN Gigabit, 4 x GBLAN, DB9-konsoliportti, IPSec, L2TP over IPSec, hopeaZyXELin... 
474,56 €
Saatavilla 1 kpl
TP-Link Wi-Fi-vahvistin, 2 antennia, 300Mbps, valkoinen
TL-WA855RE
TP-Link Wi-Fi-vahvistin, 2 antennia, kytketään pistorasiaan, 300 Mbps, valkoinenTL-WA855RE on pienikokoinen, mutta sillä pystyy... 
26,87 €
Tilapäisesti loppu
D-LINK AC1900 langat. reititin, 1Gb/s, 5GHz, IEEE, SPI/NAT, USB, musta
DIR-878
D-LINK AC1900 langaton reititin, 1 Gb/s, 5 GHz, IEEE, SPI/NAT, USB 3.0, mustaReititin, joka tarjoaa hyvän suorituskyvyn verkkopelejä ja... 
139,04 €
Saatavilla 133 kpl
TP-Link Archer C2300 langaton reititin, kaksitaajuus, 1625Mbps, musta
ArcherC2300
TP-Link Archer C2300 langaton reititin, kaksitaajuustoiminto, jopa 1625 Mbps, 3 antennia, mustaLaite tukee NitroQAM-tekniikkaa, jonka... 
163,95 €
Saatavilla 2 kpl
TP-LINK ARCHERVR2800 Wireless Modem Router, 6Gbps WLAN, MU-MIMO, 1GHz
ARCHERVR2800
TP-LINK ARCHERVR2800 Wireless Modem Router, 6Gbps WLAN, MU-MIMO, 1GHz Dual-CoreTP-LINK's new wireless router ARCHERVR2800 delivers... 
244,69 €
Saatavilla 3 kpl
D-LINK DIR-885L
DIR-885L
D-Link AC3150 Ultra Wi-Fi-reititin, 802.11ac, USB 3.0, 4 GBLAN-porttia, mahdollisuus käyttää joko toistimena tai reitittimenä, punainen/mustaDIR-885L... 
226,36 €
Tilapäisesti loppu
DWR-953
DWR-953
Lisätiedot 
166,12 €
Saatavilla 142 kpl
TP-Link Archer C50, langaton kaksitaajuusreititin, AC1200, sininen
ARCHERC50
TP-Link Archer C50 - langaton kaksitaajuusreititin, 802.11ac, USB, sininenArcher C50 on langaton reititin, joka tarjoaa nopean ja vakaan verkon. Se tukee 802.11ac-standardia ja... 
39,75 €
Saatavilla 77 kpl
TP-Link langaton kaksitaajuusreititin, 802.11ac, 867Mbps, valkoinen
ARCHERC60
TP-Link langaton kaksitaajuusreititin, 802.11ac, jopa 867 Mbps, 5 antennia, valkoinenArcher C60 tukee 802.11ac:tä, joka on... 
52,77 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link Wireless Dual Band reititin, AC1200, 4xGigabit LAN, USB, musta
ARCHERC1200
TP-Link langaton Dual Band reititin, AC1200, 4xGigabit LAN, 1xGigabit WAN, 1xUSB, mustaArcher C1200 luo luotettavan ja äärettömän... 
67,93 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL NBG6604 langaton reititin, 802.11ac, 4xRJ45, valkoinen/musta
NBG6604
ZyXEL NBG6604 langaton reititin, 802.11ac, jopa 1200 Mbps, 4 x RJ45 10/100 LAN -porttia, valkoinen/mustaLangaton reititin, jonka... 
50,07 €
Saatavilla 5 kpl
F-Secure SENSE reititin, pilvipohjainen tietoturvaohjelmisto, Wi-Fi
FSEC-173
F-Secure Sense reititin, pilvipohjainen tietoturvaohjelmisto, 802.11ac, 2,4/5 GHz, iOS- ja Android-sovellus, 3 LAN-porttia, Bluetooth... 
177,48 €
Saatavilla 3 kpl
Ubiquiti seinäasennussarja, kääntyvä malli, soveltuu Nano-Locolle
UBI-AM-UNIV-ARM-W-TI
Ubiquiti seinäasennussarja, mahdollistaa laitteen kääntämisen, soveltuu Nano-Loco-malleilleYleiskiinnike, jonka voi asentaa joko seinälle tai maston päähän. Tuotetta... 
10,04 €
Saatavilla 87 kpl
D-LINK AC2600 ROUTER MU-MIMO WIFI
DIR-882
D-Link EXI AC2600 MU-MIMO Wi-Fi Router, 2.4/5GHz Dual-band, MI-MIMO, 4xGBLAN-ports, USB 3.0, blackThe AC2600 MU-MIMO Wi-Fi... 
158,31 €
Saatavilla 203 kpl
Ubiquiti AmpliFi kotireititin, ei sisällä mesh-pisteitä, valkoinen
UBI-AFI-R
Ubiquiti AmpliFi kotireititin, ei sisällä mesh-pisteitä, kytke ja käytä, jopa 5 Gb/s, valkoinenAmpliFi on muutakin kuin... 
165,96 €
Tilapäisesti loppu
Ubiquiti AmpliFi kotireititin, 2 mesh-pistettä, kytke ja käytä, valk.
UBI-AFI-HD
Ubiquiti AmpliFi kotireititin, sisältää 2 mesh-pistettä, kytke ja käytä, jopa 5 Gb/s, valkoinenAmpliFi on muutakin kuin... 
419,28 €
Tilapäisesti loppu
Zyxel WSQ50 Multy X mesh-reititin, 2 kpl pakkaus, 2,4GHz, valkoinen
WSQ50
Zyxel WSQ50 Multy X mesh-reititin, 2 kpl pakkaus, 2,4 GHz, 5 GHz, 866 Mbps, 9 sisäistä antennia, valkoinenMulty on uusi... 
399,39 €
Saatavilla 3 kpl
TP-Link ADSL- ja VDSL-modeemi ja langaton reititin, AC1200, musta
ARCHERVR400
TP-Link ADSL- ja VDSL-modeemi sekä langaton reititin, AC1200, 867 Mbps 5 GHz:n taajuusalueella, 3 kiinteää antennia, 3G/4G, mustaArcher... 
78,81 €
Saatavilla 6 kpl
TP-Link Archer VR600
ARCHERVR600
TP-Link AC1600 ADSL- ja VDSL-modeemi sekä langaton reititin, 4 GBLAN-porttia, 2,4/5 GHz, 3 irrotettavaa antennia, mustaArcher VR600... 
109,12 €
Tilapäisesti loppu
Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Ports, Gigabit, Passive PoE, black
UBI-ER-X
Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Ports, Gigabit, Passive PoE, blackUbiquiti Networks introduces the EdgeRouter X, part of the EdgeMAX... 
58,12 €
Saatavilla 301 kpl
Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Ports, SFP, Gigabit, Passive PoE, black
UBI-ER-X-SFP
Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Ports, SFP, Gigabit, Passive PoE, blackUbiquiti Networks introduces the EdgeRouter X, part of the... 
84,72 €
Saatavilla 75 kpl
Ubiquiti EdgeRouter Lite reititin, 3 porttia, 1M pps, GbE, musta
UBI-ERLITE-3
Ubiquiti EdgeRouter Lite reititin, 3 porttia, miljoona pakettia sekunnissa, Gigabit Ethernet, mustaKompakti ja edullinen reititin, joka... 
105,00 €
Saatavilla 6 kpl
Ubiquiti UniFi USG Security Gateway reititin, hopea
UBI-USG
Ubiquiti UniFi USG Security Gateway reititin, Gigabit Ethernet, 3 RJ45-porttia, 1 RJ45-sarjaporttikonsoli, hopeaLuotettava ja... 
123,99 €
Saatavilla 156 kpl
Ubiquiti EdgeRouter reititin, 5 porttia, 1M pps, PoE, GbE, musta
UBI-ERpoe-5
Ubiquiti EdgeRouter reititin, 5 porttia, miljoona pakettia sekunnissa, PoE, Gigabit Ethernet, mustaYhteydentarjoajille soveltuva... 
179,69 €
Tilapäisesti loppu
Ubiquiti UniFi USG Pro 4 Security Gateway reititin, 4 porttia, hopea
UBI-USG-PRO-4
Ubiquiti UniFi USG Pro 4 Security Gateway reititin, Gigabit Ethernet, 2 RJ45-porttia, 2 yhdistelmäporttia, hopeaReititin, jossa... 
304,95 €
Saatavilla 44 kpl
ZyXEL UAG2100 Plus SP350E Printer Bundle
UAG2100-UTMBDL
UAG2100-UTMBDL... 
747,47 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL WSQ50 Single pack
WSQ50-1
Zyxel WSQ50 Multy X Tri-Band Mesh Router, 1-Pack, 2.4 GHz, 5 GHz, 866 Mbps, 9x Internal Antennas, WhiteZyxel has designed a... 
227,07 €
Saatavilla 5 kpl
Ubiquiti airCube ISP WiFi Router, 2x2 MIMO, PoE, black
UBI-ACB-ISP
Ubiquiti airCube ISP WiFi Router, 2x2 MIMO, PoE, blackWith a compact design and itegrated 24V PoE passthrough, the airCube is... 
35,95 €
Saatavilla 33 kpl
TP-Link ARCHERC6
ARCHERC6
TP-Link Archer C6, AC1200 wireless MU-MIMO Gigabit router, 2.4/5GHz, 802.11ac, 4xRJ45, blackThe Archer C6 creates a reliable and... 
62,27 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link Deco M5 (3 tukiaseman pakkaus)
DECOM5
TP-Link Deco AC1300 Whole-Home Wi-Fi System, 802.11ac, Bluetooth 4.2, USB-C, 3 vuoden sisäänrakennettu virustorjunta, ART... 
306,55 €
Saatavilla 111 kpl
TP-Link Deco M9 Plus Mesh WiFi System, 3-pack, Powerline, Tri-band, wh
DECOM9PLUS
TP-Link Deco M9 Plus Mesh WiFi System, 3-pack, Powerline, Tri-band, whiteDeco is the simplest way to guarantee a strong Wi-Fi... 
456,73 €
Saatavilla 37 kpl
TP-Link Deco P7 Mesh WiFi System, 3-pack, Powerline, dual-band, white
DECOP7
TP-Link Deco P7 Mesh WiFi System, 3-pack, Powerline, dual-band, whiteFast and stable WiFi, everywhere. Deco P7 is a mesh router... 
326,53 €
Saatavilla 73 kpl
D-Link Wireless Reititin, Dual band, AC750, 4xRJ45 Lan porttia, musta
DIR-809
D-Link Langaton Reititin, Dual band, AC750, 4xRJ45 Lan porttia, 1xRJ45 WAN portti, mustaD-Link DIR-809 WiFi reititin tarjoaa... 
37,09 €
Saatavilla 238 kpl
D-LINK DIR-842-Langaton AC1200 Dual Band Gigabit reititin, musta
DIR-842
D-Link DIR-842 - Langaton AC1200 Dual Band Gigabit reititin, mustaLangaton AC1200 Dual-Band Gigabit reititin, joka yhdistää viimeisen... 
54,91 €
Saatavilla 317 kpl
D-Link EXO AC1750 langat. reititin, 802.11 ac/n/g/b/a, 4x RJ45,oranssi
DIR-869
D-Link EXO AC1750 langaton reititin, 802.11 ac/n/g/b/a, 4 x RJ45 Gigabit, 4 ulkoista antennia, 1300 Mbps, oranssiReititin, joka... 
104,01 €
Tilapäisesti loppu
D-LINK ROUTER AC5300
DIR-895L
Lisätiedot 
507,83 €
Saatavilla 7 kpl
Synology Mesh Router, Gigabit, Tri-Band, 2x2 MIMO, USB, black
SYNO-0052
Synology Mesh Router, Gigabit, Tri-Band, 2x2 MIMO, USB, blackComing with intelligent mesh Wi-Fi capability and best-in-class parental... 
160,42 €
Tilapäisesti loppu
Winstar Home WiFi Mesh System, 1 keskusyks. ja 2 vastaanotinta, valk.
WN535K3
Winstar Home WiFi Mesh System, 1 keskusyksikkö ja 2 vastaanotinta, Gigabit, Dual-Band, 802.11ac, valkoinenPerinteisten Wi-Fi-reitittimien... 
219,79 €
Saatavilla 20 kpl
EdgePoint WISP Switch 16 ports
UBI-EP-S16
EdgePoint WISP Switch 16 ports... 
527,92 €
Saatavilla 1 kpl
EdgePoint WISP Router 6xGE ports 2xSFP Combo port
UBI-EP-R8
EdgePoint WISP Router 6xGE ports 2xSFP Combo port... 
485,86 €
Saatavilla 7 kpl
EdgeRouter 1U 5xGEports noPoE wpoweradapter
UBI-ER-8
EdgeRouter 1U 5xGEports noPoE wpoweradapter... 
341,61 €
Tilapäisesti loppu
EdgeRouter 1U 8xGEports 2xSFP noPoE w poweradapter
UBI-ERPRO-8
EdgeRouter 1U 8xGEports 2xSFP noPoE w poweradapter... 
385,84 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL NSG50 Nebula Managed Security Gateway, 4-ports, Gigabit, SFP, wh
NSG50
ZyXEL NSG50 Nebula Managed Security Gateway, 4-ports, Gigabit, SFP, whiteThe Zyxel Nebula gateways can be quick and easy deployed... 
292,06 €
Saatavilla 1 kpl
EdgeRouter 3GEports 1SFP 1GB RAM 3.2mill pps
UBI-ER-4
EdgeRouter 3GEports 1SFP 1GB RAM 3.2mill pps... 
202,43 €
Saatavilla 22 kpl
Ubiquiti EdgeRouter 6GEports w POE
UBI-ER-6P
Ubiquiti EdgeRouter 6GEports w POE... 
249,23 €
Saatavilla 11 kpl
EdgePoint WISP Router 5xGE ports 1xSFP port
UBI-EP-R6
EdgePoint WISP Router 5xGE ports 1xSFP port... 
125,26 €
Tilapäisesti loppu
EdgeRouter Infinity 8 port 10G SFP+ Router
UBI-ER-8-XG
EdgeRouter Infinity 8 port 10G SFP+ Router... 
1 733,11 €
Saatavilla 2 kpl
D-Link Wireless AC1200 Dual-Band Gigabit Port VDSL/ADSL Modem Router
DSL-3785/E
D-Link DSL-3785 Wireless AC 1200 Dual-Band Gigabit VDSL/ADSL Modem Router, blackThe DSL-3785 Wireless AC1200 Dual-Band Gigabit... 
91,13 €
Saatavilla 1 kpl
ATEN USB-sovitin palvelimen hallintaa varten, musta
CV211
ATEN USB-sovitin palvelimen hallintaa varten, 1 x Mini USB-B naaras, 1 x USB-A uros, 1 x VGA uros, mustaTällä sovittimella voi kytkeä kannettavan... 
283,50 €
Tilapäisesti loppu
ATEN Serial to Cat5e/6 KVM Adapter Module (CPU Module)
KA9140
ATEN KA9140, Serial KVM Adapter, blackThe Altusen serial CPU adapters connect KVM cables to the serial ports of the servers. Those... 
310,31 €
Tilapäisesti loppu
Altusen sarjakonsolipalvelin 8 laitteelle, musta
SN9108
ATEN sarjakonsolipalvelin kahdeksalle laitteelle, 1 x RJ45 lähiverkkoa varten, 8 x RJ45 sarjaporttilaitteita varten, mustaSN-sarjan sarjakonsolipalvelimet sisältävät uusinta... 
922,70 €
Tilapäisesti loppu
ATEN sarjaporttiserveri, 1xDB9 u, RS-232/422/485. Verkkoliitäntä.
SN3101
Lisätiedot 
159,50 €
Tilapäisesti loppu
Moxa NPort sarjaporttiserveri, 1 portti(DB9u), RS-232, RJ45
NP5110
Mitat (LxSxK): 52x90x22 mm. 
116,62 €
Tilapäisesti loppu
Moxa NPort sarjaporttiserveri, 1xRS-232/422/485, DB9 u
NP5150
Mitat (LxSxK): 52x90x22 mm.
Myymäläpakkaus. 
156,08 €
Saatavilla 1 kpl
Moxa sarjaporttiserveri, 2x RS-232 (RJ45)
NP5210
Moxa sarjaporttiserverillä saa kaksi sarjaporttia verkkoon. Täydennetään kaapelilla. Ohjattava mediakonvertteri jossa SNMP-funktio. 
191,98 €
Saatavilla 11 kpl
Moxa sarjaporttiserveri, 4xRS-232, LCD-näyttö
NP5410
Tällä saa 4kpl RS-232 porttia verkkoon. LCD näytölle saa helposti kaikki tiedot. 
468,53 €
Saatavilla 16 kpl
Moxa NPort sarjaporttipalvelin, 1xDB9 uros, RS-232, RJ45
NP5110A
Käyttöohje, ohjelmisto ja virtasovitin mukana pakkauksessa.
Mitat (LxSxK): 52x80x22 mm. 
130,19 €
Tilapäisesti loppu
Moxa sarjaporttipalvelin RS-232, RJ45
NP5210A
Mukana pakkauksessa käyttöohje, ohjelmisto ja virtasovitin.
Mitat (LxSxK): 77x111x26 mm.
Myymäläpakkaus. 
199,42 €
Saatavilla 8 kpl
Moxa NPort sarjaporttipalvelin, SSL/SSH-salaus DB9 u RS-232/422/485
NP6150
Mitat (LxSxK): 67x101x29 mm.
Myymäläpakkaus. 
268,50 €
Tilapäisesti loppu
Moxa NPort sarjaporttpalvelin, 1 portti, RS323/422/485, RJ-45,
NP5150A
Pidempi virrankulutus kuin edeltäjällään NP5150 mallilla, sisäänrakennettu verkko-rajapinta.
Mitat (LxSxK): 75x80x22 mm. 
152,63 €
Tilapäisesti loppu
Moxa trådlös NPort sarjaporttipalvelin, 1xRS-232/422/485, 802.11a/b/g
NP-W2150A
Moxa NPort W2150A on ihanteellinene valinta sinulle, joka tahdon liittää serial-laitteen langattomaan verkkoon.

- LAN... 
314,64 €
Tilapäisesti loppu
"Moxa NPort 5610 sarjaporttipalvelin, 8 porttia, RS-232, 19"", 1U"
NP5610-8
RJ45-liitokset laitteille.
Kaapelit hankitaan erikseen, eivät sisälly tuotteeseen.
Mitat (LxSxK): 440x198x44 mm. 
747,01 €
Saatavilla 2 kpl
RJ45-kaapeli Moxa Nport serverille, 1x DB25 uros, 1.5m
CBL-RJ45M25-150
RJ45-kaapeli Moxa Nport palvelimeen, 1x DB25 uros, 1.5m... 
12,54 €
Saatavilla 15 kpl
521,73
NP5430
Moxa NPort 5430 sarjaporttipalvelin, RS-422/485, 4 porttia, sis. verkkovirtasovittimen, 10/100 Mbps auto-sensing Ethernet, musta/sininenNPort... 
544,37 €
Tilapäisesti loppu
MOXA Modbus-yhdyskäytävä, sarjaportti - Ethernet, 2 porttia
MB3280
MOXA Modbus-yhdyskäytävä, sarjaportti - Ethernet, 2 porttia, 16 TCP-isäntälaitetta, 32 komentoa isäntälaitetta kohdenYhdyskäytävä, joka... 
383,22 €
Saatavilla 1 kpl
MOXA NPort sarjaporttipalvelin, 2 liitäntää, kuparikaapeliversio
NP6250
MOXA NPort sarjaporttipalvelin, 2 liitäntää, sopii yhteen kuparikaapelin kanssaSarjaporttipalvelin, jossa on kaksi liitäntää. Laite... 
413,76 €
Saatavilla 1 kpl
MOXA Modbus-yhdyskäytävä, sarjaportti - Ethernet, 4 porttia
MB3480
MOXA Modbus-yhdyskäytävä, sarjaportti - Ethernet, 4 porttia, 16 TCP-isäntälaitetta, 32 komentoa isäntälaitetta kohdenYhdyskäytävä, joka... 
584,80 €
Saatavilla 1 kpl
Moxa NPort 6610 Serial Port Server, 8 Ports, Port buffer, IEC 62443, I
NP6610-8
Moxa NPort 6610 Serial Port Server, 8 Ports, Port buffer, IEC 62443, IPv6, blackThe NPort 6600 series of secure device servers... 
973,75 €
Tilapäisesti loppu
Moxa NPort 6610 Serial Port Server, 16 Ports, Port buffer, IEC 62443,
NP6610-16
Moxa NPort 6610 Serial Port Server, 16 Ports, Port buffer, IEC 62443, IPv6, blackThe NPort 6600 series of secure device servers... 
1 268,06 €
Tilapäisesti loppu
ATEN SN9116 16-Port Serial Console Server
SN9116
ATEN SN9116 16-Port Serial Console ServerThe SN series of serial console servers integrate cutting edge technology with secure... 
1 389,11 €
Tilapäisesti loppu
ATEN SN0108A 8-Port Serial Console Server, Dual Power/LAN
SN0108A
ATEN SN0108A 8-Port Serial Console Server, Dual Power/LANThe SN series of serial console servers integrate cutting edge technology... 
1 446,31 €
Tilapäisesti loppu
ATEN SN0116A 16-Port Serial Console Server, Dual Power/LAN
SN0116A
ATEN SN0116A 16-Port Serial Console Server, Dual Power/LANThe SN series of serial console servers integrate cutting edge technology... 
1 838,92 €
Tilapäisesti loppu
ATEN SN0132 32-Port Serial Console Server, Dual Power/LAN
SN0132
ATEN SN0132 32-Port Serial Console Server, Dual Power/LANThe SN series of serial console servers integrate cutting edge technology... 
2 268,89 €
Tilapäisesti loppu
ATEN SN0148 48-Port Serial Console Server, Dual Power/LAN
SN0148
ATEN SN0148 48-Port Serial Console Server, Dual Power/LANThe SN series of serial console servers integrate cutting edge technology... 
3 162,16 €
Tilapäisesti loppu
Moxa NPort sarjaporttiserveri, SSL/SSH-salaus, 4porttia
NP6450
Moxa NPort sarjaporttipalvelin, SSL/SSH-salaus, 4 porttia, DB9u, RS-232/422/485, 12-48 V

Neljän sarjayksikön... 
584,04 €
Tilapäisesti loppu
NP5610-8-DTMoxa sarjaporttipalvelin, 8 porttia, RS-232/422/485
NP5610-8-DT
MOXA NPort 5610-8-DT, 8-porttinen sarjaporttipalvelin, pöytämalli, RS-232/422/485, 15 kV ESD-suoja, 10/100 Mbps auto-sensing Ethernet, mustaNPort... 
744,89 €
Saatavilla 1 kpl
Moxa NPort 5650 Serieportserver,8-portars RS-232/422/485 med RJ45
NP5650-8
Moxa NPort 5650-8, 8-port RS-232/422/485 rackmount serial device server, 10/100M auto-sensing Ethernet, blackWith the NPort... 
1 066,46 €
Tilapäisesti loppu
"Moxa NPort 5610 serieportsserver, 16 portar, RS-232, 19"", 1U"
NP5610-16
"Moxa NPort 5610 serieportsserver, 16 portar, RS-232, 19"", 1U

RJ45-anslutningar för enheter. Kompletteras... 
960,22 €
Saatavilla 1 kpl
MOXA MGate MB3180
MB3180
Moxa MGate MB3180, 1x10/100BaseT(X) port, DB9 male, RS-232/422/485, blackThe MB3180, MB3280, and MB3480 are standard Modbus... 
238,72 €
Saatavilla 1 kpl
Moxa NPort sarjaporttipalvelin, RS-232/422/485, RJ45, PoE, mu/sin
NP-P5150A
Moxa NPort NP-5150A, ylijännitesuojattu sarjaporttipalvelin, 1 portti (DB9ur), RS-232/422/485, RJ45, 10/100Mbps, PoE, musta/sininen... 
230,18 €
Saatavilla 2 kpl
ATEN USB-liitäntäinen sarjahubi, 4 porttia, RS-232, DB9u
UC-2324
ATEN USB-liitäntäinen sarjahubi, 4 porttia, RS-232, DB9u

Tietokoneen yhdestä USB-väylästä saa... 
75,95 €
Tilapäisesti loppu
Wireless AC1200 Wave2 Dual Band PoE Access Point
DAP-2662
D-Link DAP-2662 - Radio access point - GigE, 802.11ac Wave 1 - Wi-Fi - Dual Band... 
155,68 €
Tilapäisesti loppu
D-Link DAP-3315 tukiasema ulkokäyttöön, 802.11n, vesitiivis, valkoinen
DAP-3315
D-Link DAP-3315 langaton tukiasema ulkokäyttöön, 802.11n, vesitiivis, 12 dBi sektoriantenni, valkoinenLangaton tukiasema, joka... 
78,32 €
Saatavilla 5 kpl
Wireless AC1200 Wave2 Dual Band Outdoor PoE Access Point
DAP-3666
D-Link DAP-3666 - Radio access point - 2 ports - GigE, 802.11ac Wave 1 - Wi-Fi - Dual Band... 
293,57 €
Tilapäisesti loppu
Wireless AC2600 Wave2 Dual-Band Unified Access Point - AC 2600Mbps Dua
DWL-8620AP
D-Link Unified AC Wave 2 DWL-8620APE - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands) - DC power... 
374,89 €
Tilapäisesti loppu
Wireless AC2600 Wave2 Dual-Band Unified Access Point - AC 2600Mbps Dua
DWL-8620APE
D-Link Unified AC Wave 2 DWL-8620APE - Radio access point - 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands) - DC power... 
436,07 €
Tilapäisesti loppu
IgniteNet Dualband Ceiling/Wall/Desktop Gateway AP
IGN-GW-AC1200
IgniteNet Gateway AC1200 Dual-band Access point, omnidirectional, whiteIgniteNet’s Gateway AC1200 is a cost-effective, cloud-managed... 
130,93 €
Saatavilla 2 kpl
IgniteNet Cloud Enabled Outdoor 60GHz + 5Ghz + 2.4 GHz
IGN-ML-60-LW-DO
IgniteNet 60 LW Outdoor Tri-Band PTP/PTMP Access point, 60 GHz, 150m range, whiteIgniteNet’s MetroLinq 60 LW (lightweight) changes... 
464,01 €
Saatavilla 4 kpl
IgniteNet DB Ceiling/Wall/Desktop Enterprise AP (802.11ac)
IGN-SP-AC750
IgniteNet Spark Dual-Band Enterprise Access point, 3G/4G offload, whiteIgniteNet's Spark AC is the most cost-effective, cloud-managed... 
103,60 €
Saatavilla 1 kpl
IgniteNet Wave 2 AC1200 DB Enterprise AP w int antenna
IGN-SP-W2-AC1200
IgniteNet Wave 2 Enterprise Access point, internal antenna, MU-MIMO, 200 users, whiteAs data consumption increases people are... 
158,27 €
Saatavilla 7 kpl
IgniteNet Dualband Ceiling/Wall/Desktop Enterprise AP
IGN-SS-AC1200
IgniteNet SunSpot Dual-Band Enterprise Access point, 3G/4G offload, whiteIgniteNet's SunSpot AC is the most cost-effective, cloud-managed... 
210,35 €
Saatavilla 4 kpl
IgniteNet Wave2 AC2600 DB Ceiling/Wall/Desktop Ent
IGN-SS-W2-AC2600
IgniteNet SunSpot Dual-Band Enterprise Access point, Wave2, Gigabit, 3G/4G offload, whiteIgniteNet's SunSpot AC is the most... 
423,86 €
Saatavilla 2 kpl
Mimosa 5GHz 1Gbps 14dBi 802.11ac 360deg PTMP GPS POE Inc
MIM-A5-14-ETSI
Mimosa A5, whiteThe Mimosa A5 is extremely Fast and powerful giving it the flexibility to operate in suburban and urban enviroments. The A5s... 
1 330,40 €
Tilapäisesti loppu
Mimosa 2.4 GHz PoE Wi-Fi gateway
MIM-G2-POE
Mimosa G2 WiFi Gateway with PoE, 2,4 GHz, 2x2:2 MIMO, whiteThe Mimosa G2 Gateway is an elegant and compact Wi-Fi Gateway that... 
60,19 €
Saatavilla 4 kpl
Mikrotik DISC 21 dbi 5GHz Dual Chain 64MB RAM L3
MKT-10045
MikroTik DISC Lite5 ac - Radio access point - Wi-Fi - 5 GHz, white... 
74,69 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik LDF 5 Outdoor 9dbi 5GHz Dual Chain 64MB RAM PSU
MKT-10046
MikroTik RouterBOARD LDF 5 - Radio access point - Wi-Fi - 5 GHz, white... 
51,32 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik RB750P-PBr2 outdoor 4xPOE 5xGE
MKT-10075
MikroTik PowerBox 5-Port outdoor router, PoE in/ut, whiteThe PowerBox is an outdoor five Ethernet port router with PoE output... 
85,75 €
Saatavilla 13 kpl
Mikrotik RB911G-5HPacD-NB 32MB 1xGE ac 2x2 mimo L4
MKT-10083
MikroTik NetBox 5 Outdoor Access point, RP-SMA, 2x2 MIMO, cable hood, whiteThe NetBox is a dual chain outdoor access point... 
139,66 €
Saatavilla 16 kpl
Mikrotik 24dBi 11deg radio backbone QRT5AC GE port L4
MKT-10084
MikroTik QRT 5 ac 5 GHz flat panel outdoor antenna, 24 dBi, PoE in, whiteThe QRT 5 ac is a rugged outdoor flat panel antenna, with... 
243,13 €
Saatavilla 1 kpl
Mikrotik 23dBi an radio backbome QRT5 GE port GPOE L4
MKT-10086
Mikrotik RB911G-5HPND-QRT 23dBi an radio backbome QRT5 GE port GPOE L4... 
207,48 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik LtAP mini LTE kit (International bands) RouterOS L
MKT-10087
Mikrotik RB912R-2ND-LTMR11E-LTE LtAP mini LTE kit... 
157,05 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik RB912UAG-2HPnD 64MB 1xGE USB mPCIe bgn 2x2 L4
MKT-10088
Mikrotik RB912UAG-2HPnD 64MB 1xGE USB mPCIe bgn 2x2 L4... 
96,79 €
Saatavilla 10 kpl
MKT-10089Mikrotik RB912UAG-2HPnDout outdoor case 1xGE mPCIe 2.4GHz
MKT-10089
MikroTik BaseBox 2 2.4 GHz AP/Backbone/CPE, RPSMA, miniPCIe, Gigabit, whiteThe BaseBox2 is an outdoor 2.4Ghz wireless device, based... 
107,86 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik RB912UAG-5HPnDout outdoor case 1xGE mPCIe 5GHz
MKT-10091
MikroTik BaseBox 5 5 GHz AP/Backbone/CPE, RPSMA, miniPCIe, Gigabit, whiteThe BaseBox5 is an outdoor 5Ghz wireless device, based... 
107,86 €
Saatavilla 5 kpl
Mikrotik Netmetal5 outdoor casing AC radio 2x2 L4
MKT-10094
Mikrotik RB921UAGS-5SHPACD-NM Netmetal5 outdoor casing AC 2x2 L4... 
193,94 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik hAP Mini 650MHz 32MB 3xLAN 2,4GHz bgn 2x2 L4
MKT-10095
Mikrotik RB931-2ND hAP Mini 650MHz 32MB 3xLAN 2,4GHz bgn 2x2 L4... 
29,47 €
Saatavilla 10 kpl
Mikrotik hAP lite 650MHz 4xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4 Tower Case
MKT-10096
Mikrotik RB941-2ND-TC hAP lite 650MHz 4xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4 TC... 
33,02 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik RB951G-2HnD with 5xGE 128MB bgn radio 32MB L4
MKT-10097
MikroTik RB951G-2HND 2.4 GHz AP, 5x Gigabit Ethernet, 2.5 dBi, PoE in, whiteThe RB951G-2HnD is a wireless SOHO Gigabit AP... 
98,29 €
Saatavilla 9 kpl
Mikrotik RB951ui-2HnD with 5xLAN w1xPOEout bgn radio 600MHz
MKT-10098
Mikrotik RB951ui-2HnD with 5xLAN w1xPOEout bgn radio 600MHz... 
76,19 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik hAP 650MHz 5xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4
MKT-10099
MikroTik hAP Small 2.4 GHz Access point, 5x Ethernet ports, PoE in/out, USB 3G/4G, whiteThis small home access point is... 
58,89 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik hAPaclite 5xLAN dualband 3x3 2.4 1x1 5GHz TC
MKT-10101
MikroTik hAP ac lite TC small MIMO Dual-Band Access point, 5x RJ45, blackThe hAP ac lite is a Dual-concurrent Access Point, that... 
65,21 €
Saatavilla 47 kpl
Mikrotik Powerbox PRO 128MB PoE  5xGE USB Outdoor case L4
MKT-10103
MikroTik PowerBox Pro 5-Port Outdoor Router, gigabit, waterproof, PoE in/out, whiteThe PowerBox Pro is an outdoor five gigabit... 
121,73 €
Saatavilla 7 kpl
Mikrotik cAP2nD ceiling AP w PoE in/out 2.4GHz AP
MKT-10106
Mikrotik RouterBOARD cAP-2nD, Ceiling AP, Dual-Chain 2.4GHz, 650MHz CPU, RouterOS L4, 802.3at/af support, whiteRouterBOARD cAP-2nD (ceiling Access Point) is our first... 
65,21 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik cAP AC Dualband 2x2 Celling Wall 2xGE 1xPoE Out L4
MKT-10107
Mikrotik cAP AC Dualband 2x2 Celling Wall 2xGE 1xPoE Out L4... 
85,75 €
Saatavilla 11 kpl
Mikrotik cAP2 Lite ceiling AP w PoE in/out 2.4GHz AP
MKT-10108
Mikrotik RBCAPL-2ND cAP2 Lite ceiling AP w PoE in/out 2.4GHz AP... 
39,66 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik 64MB 2,4/5GHz AC radio N-male L4 PoE antenna incl
MKT-10117
MikroTik GrooveA 52 ac Outdoor Access point, 2.4/5 Ghz, Omnidirectional antenna, whiteOur smallest outdoor series model - a... 
121,73 €
Saatavilla 13 kpl
Mikrotik RBM33G 880MHz 256MB 3xLAN 2xmPCI L4
MKT-10126
MikroTik mAP MIMO Access point, 2,4 GHz, PoE in/out, whiteThe mAP (micro Access Point) is a tiny size wireless Dual-Chain 2.4GHz... 
59,68 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik mAP2nD microAP with PoE passive/compliant ports 2
MKT-10127
MikroTik mAP lite Tiny MIMO Access point, PoE, MicroUSB, whiteThe mAP lite is MikroTik's smallest wireless access point. It... 
36,49 €
Saatavilla 3 kpl
Mikrotik Metal52 AC 1xGE PoE Omni Ant L4
MKT-10129
Mikrotik RBOMNITIKG-5HACD 5GHz Dual Chain incl poe and mount L4... 
132,44 €
Saatavilla 8 kpl
Mikrotik Omnitik 5AC 5GHz Dual Chain incl poe and mount L4
MKT-10130
MikrotikRBOMNITIKPG-5HACD 5GHz DC 4xPOE-OUT incl poe mount L4... 
157,05 €
Saatavilla 3 kpl
Mikrotik Omnitik 5HnD an 5GHz L4 incl poe and mount
MKT-10131
MikroTik RouterBOARD RBOmniTikU-5HnD - Radio access point - 100Mb LAN - Wi-Fi, white... 
107,86 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik Omnitik 5HnD an 5GHz POE out L4 incl poe and mount
MKT-10132
MikroTik OmniTik 5 PoE Outdoor Access point, omnidirectional antennas, 5 GHz, whiteOmniTIK is a weatherproof outdoor AP... 
120,16 €
Saatavilla 3 kpl
Mikrotik 5GHz sector 90 g 14dbi 1Eth port L4
MKT-10134
MikroTik RouterBOARD RBSXTG-5HPnD-SAr2 - Radio access point - Wi-Fi - 5 GHz, white... 
121,73 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik SXTG ac radio 5GHz 13dBi 90deg 2x2 L4
MKT-10135
Mikrotek RBSXTG-5HPacD-SA, access point, supports 5150MHz-5875MHz, whiteThe new AC standard is here, with up to 866Mbit over the air datarate, 256-QAM modulation, and... 
145,99 €
Saatavilla 18 kpl
Mikrotik Sector 60g 2.4GHz bgn giga L4 GPOE and power
MKT-10136
MikroTik RouterBOARD SXT 2 - Radio access point - Wi-Fi - 2.4 GHz, white... 
96,79 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik wAP 650MHz 1xLAN 2.4Ghz bgn L4 outdoor White
MKT-10141
MikroTik RouterBOARD wAP - Radio access point - Wi-Fi - 2.4 GHz, white... 
58,89 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik wAP 650MHz 1xLAN 2.4Ghz bgn L4 outdoor Black
MKT-10142
MikroTik RouterBOARD wAP - Black Edition - radio access point - Wi-Fi - 2.4 GHz, black... 
58,89 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik wAP AC 720MHz 1xGLAN Dual band L4 White
MKT-10143
Mikrotik RBWAPG-5HACT2HND 720MHz 1xGLAN Dual band L4 White... 
107,86 €
Saatavilla 12 kpl
Mikrotik wAP AC 720MHz 1xGLAN Dual band L4 black
MKT-10144
MikroTik wAP ac Outdoor Access point, Dual-Band, waterproof, gigabit, whiteThe wAP ac is a small weatherproof wireless access... 
107,86 €
Saatavilla 1 kpl
Mikrotik wAP 60G 60Ghz 1Gbps PoE In 802.3af-at AP L4
MKT-10146
MikroTik wAP 60G AP 60 GHz Base station, PoE in, 200m, whiteThe wAP 60G AP is weatherproof integrated 60 GHz wireless unit, that... 
157,05 €
Saatavilla 27 kpl
Mikrotik wAP G-60ad 60Ghz 1Gbps 2units w pre-config
MKT-10147
MikroTik Wireless Wire 60 GHz Wireless Ethernet, gigabit, full duplex, AES encryption, whiteThe Wireless Wire is a ground breaking... 
247,86 €
Saatavilla 11 kpl
Mikrotik wAP 60Gx3 60Ghz 1Gbps 180 deg 802.3af-at AP L4
MKT-10148
MikroTik wAP 60Gx3 AP 60 GHz Base station, 96 antenna elements, PoE in, 200m, whiteThe wAP 60Gx3 AP is a new access point model... 
243,13 €
Saatavilla 13 kpl
MikroTik wAP R pienikok. tukiasema ulkokäyttöön, 2,4GHz, LTE-antennit
MKT-10149
MikroTik wAP R pienikokoinen tukiasema, soveltuu ulkokäyttöön, 2,4 GHz, LTE-antennit, PoE-virransyöttö, valkoinenWAP R... 
96,79 €
Saatavilla 12 kpl
Mikrotik wAP LTE kit w R11e-LTE Int. card RouterOS L4
MKT-10150
MikroTik wAP LTE kit - Radio access point - Wi-Fi - 2.4 GHz - LTE 800/900/1800/1900/2100/2300/2600, white... 
145,99 €
Saatavilla 16 kpl
Mikrotik wsAP ac lite 3xGE dualband 802.3af POE L4
MKT-10151
MikroTik wsAP ac lite - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band, white... 
65,21 €
Tilapäisesti loppu
Mikrotik Netmetal5 outdoor casing AC radio 3x3 L4
MKT-10182
MikroTik NetMetal 5 AccessPoint, waterproof enclosure, 802.11ac, 3xRP-SMA connectors, blackThe NetMetal is a 802.11a/n/ac wireless device in a waterproof metal enclosure. Its... 
207,48 €
Saatavilla 3 kpl
Mikrotik Netmetal5 outdoor casing AC radio hp 2x2 L4
MKT-10183
MikroTik RouterBOARD NetMetal 5 - Radio access point - Wi-Fi - 5 GHz, black... 
181,64 €
Saatavilla 1 kpl
Mikrotik RB912R-2nD-LTmR11e-4G LtAP mini 4G kit (Extra bands) with L4
MKT-10186
MikroTik LtAP mini 4G kit - Radio access point - Wi-Fi - 2.4 GHz - LTE 450/800/1800/2500/2600/3500/3700, black... 
170,57 €
Tilapäisesti loppu
Siklu EHaul-1200TX ODU ext ANT 700Mbps upgrade to 1G
SIKL-0001
Siklu EH-1200TX-ODU-EXT - Siklu EtherHaul-1200TX 70GHz E-Band Radio with Adapter, greyThe EtherHaul-1200TX (Lv.700) is a... 
1 768,05 €
Saatavilla 2 kpl
TP-LINK langaton tukiasema, 300Mbps, 802.11b/g/n, valkoinen/musta
TL-WA901ND
Nopeus 11Mbps / b ja 54Mbps/ g.
Kantoalue 270m.
Tukee: WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP(64/128/152-bit).
Antennin... 
38,99 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK langaton tukiasema, 300Mbps, 802.11b/g/n, pass PoE
TL-WA801ND
Langaton tukiasema, 802.11b/g/n.
Nopeudet: 11Mbps / 802.11b, 54Mbps / 802.11g ja 300Mbps / 802.11n.
Tuki samanaikaisesti... 
29,41 €
Saatavilla 3 kpl
D-Link Wireless N tukiasema langattomaan verkkoon, 802.11n/b/g
DAP-1360
Tietoturva WPA ja WPA2.
Myymäläpakkaus.
 
36,78 €
Saatavilla 3 kpl
D-Link AirPremier N tukiasema, 802.11g/n, 8xSSID, PoE, musta/hopea
DAP-2310
Mitat(LxSxK): 148x111x28mm. 
76,67 €
Saatavilla 3 kpl
D-Link tukiasema, PoE, 802.3g/n, DAP-2360, Plenum-luokiteltu kotelo
DAP-2360
Sopii vaativiin asennuksiin. Tukee 802.11 g/n. Power over Ethernet (PoE).
Toimintamuodot: Langaton klientti, Tukiasema(AP), silta... 
129,62 €
Saatavilla 3 kpl
D-Link Dualband Unified, langaton tukiasema,802.11a/g/n, PoE
DWL-6600AP
Tukiasema joka on nopea ja monipuolinen kokoonpano tarjoaa luotettavan langattoman verkon.
Laite toimii yhtä hyvin... 
177,06 €
Tilapäisesti loppu
TP-LINK signaalinvahvistin WLAN:iin, 300Mbps, 802.11b/g/n, valk.
TL-WA850RE
Langaton tukiasema , jossa repeater (range extender)ominaisuus. Lähettää signaalin eteenpäin seuraavaan tukiasemaan tai... 
24,66 €
Tilapäisesti loppu
D-Link DAP-2695 AirPremier AC1750, langaton tukiasema, ac, PoE, har/ho
DAP-2695
DAP-2695 ger tillförlitlighet och hög trådlöst prestanda när du använder den senaste 802.11ac standardern med maximal trådlös... 
185,26 €
Tilapäisesti loppu
D-Link DWL-8610AP, langaton tukiasema, 802.11ac, 2xRJ45, PoE+, valk
DWL-8610AP
"DWL-8610AP on langaton tukiasema, jossa yhdistyy langaton 802.11ac tekniikka ja D-Linkin Unified Wireless Solution. Mikä tarkoittaa, että verkon... 
378,30 €
Saatavilla 1 kpl
D-Link Wireless AC1200 Simultaneous Dual-Band with PoE Access Point
DAP-2660
Langaton tukiasema D-Linkiltä. Suunniteltu erityisesti pieniin ja keskikokoisiin konttoreihin tarjoamaan luotettavan suorituskyvyn langattomassa verkossa... 
111,35 €
Saatavilla 6 kpl
devolo WiFi Repeater - Laajentaa langatonta verkkoa, valk
9427
Devolo WiFi Repeaterille laajennat helposti ja kätevästi nykyisen langattoman verkkosi kantamaa. Devolo WiFi Repeater huolehtii... 
44,79 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link Outdoor 5GHz 300Mbps High power Wireless Access Point, valk
CPE510
CPE510 on varustettu QualComm Atheros Enterprise sirulla ja korkealaatuisilla antenneilla. Tukiaseman muotoilu ja PoE PSU... 
58,28 €
Saatavilla 9 kpl
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Tukiasema, valk
DAP-1665
Langaton tukiasema D-Linkiltä, joka on suunniteltu pieniin ja keskikokoisiin toimistoihin tarjoamaan turvallisen ja helppokäyttöisen... 
85,98 €
Saatavilla 2 kpl
ZyXEL NWA1100-NH High Power PoE AP
NWA1100-NH
NWA1100-NH... 
93,95 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL NWA1123-AC Smoke Detector Dual Radio AP Business WLAN
NWA1123-AC
ZyXEL NWA1123-AC Dual Radio AP Business WLAN... 
105,87 €
Saatavilla 1 kpl
ZyXEL NWA5121-N Standalone & Controller AP with Antenna Business WLAN
NWA5121-N
ZyXEL NWA5121-N Standalone & Controller AP with Antenna Business WLAN... 
90,89 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL NWA5121-NI Standalone & Controller AP Business WLAN
NWA5121-NI-UTMBDL
ZyXEL NWA5121-NI Standalone & Controller AP Business WLAN... 
69,39 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL WAC6502D-S no PSU 802.11ac 2x2 Smart Antenna AP
WAC6502D-S
ZyXEL WAC6502D-S no PSU 802.11ac 2x2 Smart Antenna AP... 
500,82 €
Saatavilla 4 kpl
ZyXEL WAC6553D-E no PSU 802.11ac 3x3 Outdoor EXT Antenna AP
WAC6553D-E
ZyXEL WAC6553D-E no PSU 802.11ac 3x3 Outdoor EXT Antenna AP... 
980,74 €
Saatavilla 1 kpl
D-Link DAP-2230 AP, langaton tukiasema, valkoinen
DAP-2230
D-Link DAP-2230 - Langaton N tukiasema PoE:lla, valkoinenDAP-2230 langaton N tukiasema PoE:lla antaa yrityksille mahdollisuuden luoda... 
63,96 €
Saatavilla 1 kpl
TP-Link RE580D - AC1900 Dual Band laajennuspiste, musta
RE580D
TP-Link RE580D - AC1900 Dual Band laajennuspiste, mustaKolmen ulkoisen dual band antennin ja 700mw erittäin tehokkaan vahvistimen... 
118,49 €
Tilapäisesti loppu
Cisco CT-2504-5-K9 wireless Lan controller
DEL1005145
AIR-CT2504-5-K9... 
702,97 €
Tilapäisesti loppu
D-LINK DAP-1330, langaton AP, 1xRJ45, 802.11b/g/n, valkoinen
DAP-1330
D-Link N300 Wi Fi Range Extender, Langaton tukiasema jossa 1xRJ45, 802,11b/g/n, valkoinenWireless N300 Range Extender on pistorasiaan kytkettävä langaton laajennin, jonka... 
32,69 €
Saatavilla 5 kpl
TP-LINK RE200, langaton AP, 750Mbps, WPS, RJ45, 802.11a/ac/b/g/n, valk
RE200
TP-Link AC750 Wi-Fi Range Extender, Dual Band 2.4/5GHz, 805.11ac, 750Mbps, whiteLangaton tukiasema jonka avulla voit laajentaa olemassa olevaa langatonta verkkoa. Voit... 
36,23 €
Saatavilla 246 kpl
TP-Link CPE210-Tukiasema ulkokäyttöön,signaali jopa 5km,9dBi,PoE,valk.
CPE210
TP-Link CPE210 - Tukiasema ulkokäyttöön, lähettää signaalia jopa 5km:in, 9dBi, PoE, valkoinen

CPE210... 
47,26 €
Saatavilla 46 kpl
TP-Link langaton tukiasema, 300Mbps 2,4Ghz 1xGBLAN, PoE
EAP110
TP-LINK, langaton tukiasema, 300Mbps, 802.11b/g/n, 1xGBLAN, PoE, valkoinen

Tukiasema erittäin... 
38,99 €
Saatavilla 18 kpl
TP-LINK RE450 - Accesspunkt, 802.11ac, 1750Mbps, vit
RE450
TP-Link AC1750 Wi-Fi Range Extender, Dual Band 2.4/5GHz, 1750Mbps, 802.11ac, whiteTired of Wi-Fi “dead zones”? The TP-LINK... 
72,68 €
Saatavilla 81 kpl
TP-Link WBS510 ulkokäyttöön 5GHz 300Mbps Langaton Base Station
WBS510
TP-Link wireless access point for outdoor use, can transmit a signal up to 50km, IP65, PoE, 5GHz, whiteTo maximize performance and... 
71,30 €
Saatavilla 5 kpl
TP-Link WBS210 Ulkokäyttöön 2.4 GHz 300Mbps Langataon Base Station
WBS210
TP-Link wireless access point for outdoor use, can transmit a signal up to 30km, IP65, PoE, 2.4GHz, whiteTo maximize performance... 
67,17 €
Saatavilla 1 kpl
D-Link langaton AC1200 Dual Band tukiasema, PoE, valkoinen
DWL-6610AP
D-Link langaton AC1200 Dual Band Unified tukiasema, 802.11b/h/n/ac, 32 SSID, PoE, 2,4/5GHz, valkoinenMuotoiltu näyttämään palovarottimelta... 
181,82 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL NWA5123-AC
NWA5123-AC
ZyXEL NWA5120-AC - Wireless Accesspoint with support for 802.11ac, 2.4/5GHz, PoE, whiteThe ZyXEL NWA5120 Series 802.11n/ac Unified... 
223,81 €
Saatavilla 1 kpl
TP-LINK Auranet langaton tukiasema, Dual-band, AC1200, PoE, valkoinen
EAP320
TP-LINK Auranet langaton tukiasema, Dual-band, AC1200, PoE, seinäänasennettava, 1xRJ45 Gigabit portti, valkoinen Auranet tukiasemat... 
158,86 €
Tilapäisesti loppu
D-Link DWL-6700AP
DWL-6700AP
D-Link DWL-6700AP, IP55 Dual-Band outdoor access point, 2.4/5GHz, 802.11a/b/g/n, PoE, whiteThe DWL-6700AP Wireless Dual-Band Outdoor Unified Access... 
226,87 €
Tilapäisesti loppu
D-Link DAP-3662, langaton DualBand ulkokäyt.,IP67, PoE, 802.11ac, valk
DAP-3662
D-Link DAP-3662 - Langaton Dual Band ulkokäyttöinen tukiasema IP67 luokituksella, PoE-toiminto, samoin tukee 802.11ac, valkoinen... 
267,79 €
Saatavilla 2 kpl
DEL1006219
DEL1006219
Lisätiedot 
489,32 €
Tilapäisesti loppu
D-LINK AP DWL-8710AP
DWL-8710AP
Lisätiedot 
815,82 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link EAP115
EAP115
TP-Link Auranet EAP115, Wireless N Access Point, 1xRJ45, PoE, 2.4GHz, CLuster Mode, 802.3af, whiteBuild and manage a scalable... 
47,26 €
Saatavilla 36 kpl
TP-Link EAP225
EAP225
TP-Link Auranet EAP225, Wireless 802.11ac Access Point, 1xRJ45, PoE, 2.4/5GHz, CLuster Mode, 802.3af, whiteBuild and manage... 
92,59 €
Saatavilla 28 kpl
TP-Link EAP245
EAP245
TP-Link EAP245... 
117,25 €
Saatavilla 21 kpl
TP-LINK langaton tukiasema, Dual Band, AC1750, PoE, kattoasennusmahd.
CAP1750
TP-LINK langaton tukiasema, Dual Band, AC1750, PoE, 1 x RJ45 Gigabit, mahdollista asentaa kattoon tai seinälle, valkoinenCAP1750 on... 
136,40 €
Saatavilla 3 kpl
ZYXEL langaton tukiasema, 802.11b/g/n/ac, seinäasennus, PoE+, valk.
WAC5302D-S
ZYXEL langaton tukiasema, 802.11b/g/n/ac, Dual Band, mahdollisuus asentaa seinälle, 2 x RJ45, PoE+, valkoinenZyxel WAC5302D-S:ssä on... 
256,04 €
Saatavilla 2 kpl
ZyXEL NAP102 Cloud AP
NAP102
"ZyXEL Nebula NAP102 pilvihallittava tukiasema, 802.11ac, 2x2MIMO, sisäinen antenni, valkoinenZyXELin valmistamat Nebula-tukiasemat tekevät... 
164,00 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL WAC6103D-I, langaton tukiasema, valkoinen
WAC6103D-I
ZyXEL WAC6103D-I 802.11ac Dual Radio Access Point, 3 x 3 MIMO -antennit, 2,4/5 GHz, 802.11ac, PoE, valkoinenZyXELs WAC6103D-I on... 
325,25 €
Saatavilla 4 kpl
ZyXEL NAP203 Cloud AP
NAP203
"ZyXEL Nebula NAP203 pilvihallittava tukiasema, 802.11ac, 3x3MIMO, sisäinen kahden eri säteilykuvion antenni, valkoinenZyXELin valmistamat... 
326,10 €
Saatavilla 1 kpl
ZyXEL NAP303 Cloud AP
NAP303
"ZyXEL Nebula NAP303 pilvihallittava tukiasema, 802.11ac, 3x3MIMO, 6 sisäänrakennettua antennia, valkoinenZyXELin valmistamat Nebula-tukiasemat... 
485,05 €
Tilapäisesti loppu
ZyXEL NAP353 Cloud AP
NAP353
"ZyXEL Nebula NAP303 pilvihallittava tukiasema, 802.11ac, 3x3MIMO, 6 N-naarasliitäntää ulkoisille antenneille, valkoinenZyXELin valmistamat... 
963,22 €
Saatavilla 2 kpl
TP-Link EAP115-Wall
EAP115-WALL
TP-Link Auranet langaton N-tukiasema, 300 Mbps, asennetaan datarasian sisälle, PoE, 802.11n, 2,4 GHz, valkoinenEAP115-WALL sulautuu... 
39,13 €
Saatavilla 2 kpl
Ubiquiti Wallmount for NBE16 and NBE19
UBI-NBE-WMK
Ubiquiti Wall Mount Kit for NanoBeam M5-16 and M5-19, bracket and screw, whiteUse this optional NBE-WMK Wall Mount Kit for enhanced stability when mounting the NanoBeam on... 
5,62 €
Tilapäisesti loppu
Cisco WAP121 trådlös AP, 802.11n, 300Mbit/s - PoE ports- multimount
WAP121
Cisco WAP121 Wireless AccessPoint, 802.11n, 300Mbit/s - PoE ports... 
106,22 €
Saatavilla 1 kpl
Cisco WAP150 Wireless AP, 802.11ac, 1.20Gbit/s - dual band- MMO
WAP150
Cisco WAP150 Wireless AP, 802.11ac, 1.20Gbit/s - dual band- MMO... 
204,98 €
Saatavilla 3 kpl
D-Link langaton AC Dual Band -tukiasema, 802.11b/g/n/ac/a, valkoinen
DWL-3610AP
D-Link langaton AC Dual Band -tukiasema, 802.11b/g/n/ac/a (jopa 867 Mbps), valkoinenDWL-3610AP on langaton tukiasema, joka... 
173,19 €
Tilapäisesti loppu
Cisco WAP371 Wireless AP, 802.11ac, 1.27Gbit/s - ISM/UNII band
WAP371
Cisco WAP371 Wireless AP, 802.11ac, 1.27Gbit/s - ISM/UNII band... 
259,37 €
Saatavilla 1 kpl
MOXA AWK-3131A langaton tukiasema teollisuuskäyttöön, musta
AWK-3131A
MOXA AWK-3131A langaton tukiasema, soveltuu teollisuuskäyttöön, toimii siltana ja klienttinä, 802.11n, PoE, 2,4 ja 5... 
625,79 €
Saatavilla 1 kpl
Outdoor industrial IEEE 802.11a/b/g/n wireless AP/bridge/client
AWK-4131A
MOXA AWK-4131A outdoor industrial 802.11n wireless AP/bridge/client, IP68, 2x2MIMO, greyThe AWK-4131A IP68 outdoor industrial AP/bridge/client... 
1 377,47 €
Saatavilla 5 kpl
TP-LINK repeater, WLAN, 300Mbps, 1xRJ45, 1xCEE 7/4, 802.11b/g/n, valk
TL-WA860RE
"TP-LINK TL-WA854RE Signaalinvahvistin WLAN verkolle, 300Mbps, 802.11b/g/n, 1xRJ45, 1xCEE 7/4, valkoinen

TP-LINKin... 
32,38 €
Saatavilla 13 kpl
Ubiquiti AmpliFi HD MeshPoint HD, tukiasema AmpliFi-järjestelmään
UBI-AFI-P-HD
Ubiquiti AmpliFi MeshPoint HD, ylimääräinen tukiasema AmpliFi-järjestelmään, 1750 Mbps, 802.11ac, 2,4 ja 5 GHz, valkoinenAmpliFin tukiasemat perustuvat... 
141,63 €
Saatavilla 281 kpl
TP-Link CAP300
CAP300
TP-Link Auranet CAP300 langaton tukiasema, mahdollista asentaa kattoon tai seinälle, PoE, jopa 300 Mbps, FAT- ja FIT-toimintatilat, Multi-SSID, yritystason... 
55,53 €
Saatavilla 3 kpl
Ubiquiti NanoBeam 5GHz 19dBi incl PoE adapter
UBI-NBE-M5-19
Ubiquiti NBE-M5-19 NanoBeam M airMax Bridge, for outdoor use, 5GHz, 150Mbps, up to 15+km range, incl. PoE adapter, whiteIncorporating innovative industrial... 
91,71 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link CAP300-Outdoor langaton tukiasema ulkotiloihin, 300Mbps, valk.
CAP300-OUTDOOR
TP-Link CAP300-Outdoor langaton tukiasema ulkotiloihin, 300 Mbps, 2 antennia, IEEE 802.11n/g/b, valkoinenTiedonsiirto on... 
63,79 €
Saatavilla 5 kpl
TP-Link powerline-aloitussarja, AV2000, jopa 2000Mbps, valkoinen
TL-PA9020 KIT
TP-Link 2-porttinen powerline-aloitussarja, AV2000, jopa 2000 Mbps, 2 x RJ45, 128-bittinen AES, valkoinenTL-PA9020 KIT luo... 
92,59 €
Tilapäisesti loppu
TP-Link EAP110-Outdoor
EAP110-OUTDOOR
"TP-Link EAP110 tukiasema ulkotiloihin, 802.11n, PoE, IP65, 2 korkean vahvistustason antennia, kantama jopa 200 m, valkoinenTätä tukiasemaa... 
56,90 €
Saatavilla 19 kpl
ZyXEL ARMOR X1, langaton tukiasema, kaksitaajuus,,802.11 a/n/ac, valk.
WAP6806
ZyXEL ARMOR X1, langaton tukiasema, AC2100, 802.11 a/n/ac/b/g/n, jopa 1733 Mbps, valkoinenARMOR X1:n signaali kantaa pitkälle, ja... 
113,37 €
Saatavilla 2 kpl
TP-Link AC50 verkon hallintalaite, 50 tukias., 5x 100Mbps RJ45, 1GHz
AC50
TP-Link AC50 langattoman verkon hallintalaite, 50 tukiasemaa, 5 x 100 Mbps RJ45, 1 GHz kaksiytiminen proses