Kuitukaapelit

Etusivu > KAAPELIT / ADAPTERIT > Kuitukaapelit

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m
LCLC-10M
Lisätiedot 
30,50 €
Saatavilla 44 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 10m
LCLC-10S
Lisätiedot 
25,97 €
Saatavilla 271 kpl
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m
LCLC-1M
Lisätiedot 
17,77 €
Saatavilla 212 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 1m
LCLC-1S
Lisätiedot 
19,13 €
Saatavilla 74 kpl
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m
LCLC-2M
Lisätiedot 
18,33 €
Saatavilla 134 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 2m
LCLC-2S
Lisätiedot 
19,88 €
Saatavilla 427 kpl
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m
LCLC-3M
Lisätiedot 
20,37 €
Saatavilla 150 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 3m
LCLC-3S
Lisätiedot 
20,31 €
Saatavilla 400 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 20m
LCLC-520
Lisätiedot 
45,45 €
Saatavilla 13 kpl
Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 5m
LCLC-55
Lisätiedot 
24,69 €
Saatavilla 49 kpl
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m
LCLC-5M
Lisätiedot 
22,74 €
Saatavilla 182 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 5m
LCLC-5S
Lisätiedot 
21,50 €
Saatavilla 103 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m
LCLC-60
Riippupakkaus. 
18,45 €
Saatavilla 19 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
LCLC-61
Riippupakkaus. 
19,51 €
Saatavilla 437 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
LCLC-610
Riippupakkaus. 
37,53 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m
LCLC-615
Riippupakkaus. 
46,05 €
Saatavilla 28 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
LCLC-62
Riippupakkaus. 
21,06 €
Saatavilla 447 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 20m
LCLC-620
Riippupakkaus. 
56,18 €
Saatavilla 48 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
LCLC-63
Riippupakkaus. 
23,24 €
Saatavilla 352 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
LCLC-65
Riippupakkaus. 
26,97 €
Saatavilla 98 kpl
DELTACO kuitukaapeli,  LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 15m
LCLC-15M
Lisätiedot 
34,62 €
Saatavilla 66 kpl
tech
Tietofriikki
Biologinkatu 6 E 43
FI-00790, Helsinki, Viikki
FINLAND
puh. 0409110669 klo 18.00-21.00
mika.tiirakari@tietofriikki.fi
Y-tunnus: 2021622-0
Paytrail