Kuitukaapelit

Etusivu > KAAPELIT / ADAPTERIT > Kuitukaapelit

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 10m
LCLC-10M
Lisätiedot 
33,13 €
Saatavilla 2 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 10m
LCLC-10S
Lisätiedot 
28,07 €
Saatavilla 657 kpl
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m
LCLC-1M
Lisätiedot 
19,16 €
Saatavilla 170 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 1m
LCLC-1S
Lisätiedot 
20,61 €
Saatavilla 567 kpl
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m
LCLC-2M
Lisätiedot 
19,85 €
Saatavilla 29 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 2m
LCLC-2S
Lisätiedot 
21,44 €
Saatavilla 999 kpl
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m
LCLC-3M
Lisätiedot 
21,99 €
Saatavilla 153 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 3m
LCLC-3S
Lisätiedot 
21,92 €
Saatavilla 152 kpl
Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 15m
LCLC-515
Lisätiedot 
38,95 €
Saatavilla 10 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 20m
LCLC-520
Lisätiedot 
45,45 €
Saatavilla 16 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3m
LCLC-53
Lisätiedot 
20,51 €
Tilapäisesti loppu
Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 5m
LCLC-55
Lisätiedot 
24,69 €
Saatavilla 63 kpl
Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m
LCLC-5M
Lisätiedot 
24,96 €
Saatavilla 3 kpl
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 5m
LCLC-5S
Lisätiedot 
23,24 €
Saatavilla 66 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m
LCLC-60
Riippupakkaus. 
19,84 €
Saatavilla 200 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
LCLC-61
Riippupakkaus. 
21,02 €
Saatavilla 134 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
LCLC-610
Riippupakkaus. 
40,92 €
Saatavilla 147 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m
LCLC-615
Riippupakkaus. 
50,41 €
Saatavilla 44 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
LCLC-62
Riippupakkaus. 
22,75 €
Saatavilla 230 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 20m
LCLC-620
Riippupakkaus. 
61,68 €
Saatavilla 49 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
LCLC-63
Riippupakkaus. 
25,17 €
Saatavilla 365 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
LCLC-65
Riippupakkaus. 
29,33 €
Saatavilla 100 kpl
DELTACO kuitukaapeli,  LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 15m
LCLC-15M
Lisätiedot 
37,84 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO kuitukaapeli,  LC - LC, duplex, singlemode, 15m
LCLC-15S
Lisätiedot 
30,44 €
Saatavilla 38 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 20m
LCLC-20M
Lisätiedot 
45,01 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, duplex, singlemode, 20m
LCLC-20S
Lisätiedot 
35,76 €
Saatavilla 27 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 7m
LCLC-7S
Lisätiedot 
25,85 €
Saatavilla 32 kpl
DELTACO kuitukaapeli,, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 25m
LCLC-625
Lisätiedot 
73,30 €
Saatavilla 7 kpl
DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 7m
LCLC-57
Lisätiedot 
26,05 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
LCLC-0S-5
Lisätiedot 
18,87 €
Saatavilla 218 kpl
DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 1,5m
LCLC-1M-5
Lisätiedot 
18,95 €
Saatavilla 58 kpl
DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
LCLC-1S-5
Lisätiedot 
19,51 €
Saatavilla 124 kpl
DELTACO Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, singlemode OS2, 25m
LCLC-25S
Lisätiedot 
38,23 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode OS2, 30m
LCLC-30S
Lisätiedot 
41,21 €
Saatavilla 15 kpl
DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m
LCLC-61-5
Lisätiedot 
20,96 €
Saatavilla 23 kpl
DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12m
LCLC-612
Lisätiedot 
43,08 €
Saatavilla 39 kpl
DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 6m
LCLC-66
Lisätiedot 
30,17 €
Saatavilla 8 kpl
DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 0,5m
LCLC-0M-5
Lisätiedot 
17,84 €
Saatavilla 103 kpl
DELTACO OM3 kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 100m
LCLC-6100
DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, 50/125, OM3, halogeeniton kaapeli, duplex, multimode, 100m... 
134,45 €
Saatavilla 1 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 10m
LCLC-710
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 10m... 
58,97 €
Saatavilla 1 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 15m
LCLC-715
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 15m... 
76,89 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 1m
LCLC-701
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 1m... 
21,85 €
Saatavilla 94 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 20m
LCLC-720
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 20m... 
96,96 €
Saatavilla 52 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 2m
LCLC-702
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 2m... 
26,21 €
Saatavilla 55 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 3m
LCLC-703
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 3m... 
31,61 €
Saatavilla 97 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 5m
LCLC-705
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 5m... 
39,70 €
Saatavilla 236 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 7m
LCLC-707
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 7m... 
47,01 €
Saatavilla 160 kpl
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8GB FC and 10GbE 1-pack cable
DEL1005277
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8GB FC and 10GbE 1-pack cable... 
45,27 €
Saatavilla 3 kpl
DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 0,5m
LCLC-700
DELTACO OM4 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m... 
20,61 €
Saatavilla 4 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 10m
LCLC-10S-APC
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 10 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
33,89 €
Saatavilla 47 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 10m
LCLC-10S-SI
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 10 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
17,36 €
Saatavilla 24 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 10m
LCLC-10S-SI-APC
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 10 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
18,67 €
Saatavilla 24 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 1m
LCLC-1S-APC
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 1 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
24,90 €
Saatavilla 14 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 1m
LCLC-1S-SI
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 1 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
13,13 €
Saatavilla 183 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 1m
LCLC-1S-SI-APC
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 1 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
15,28 €
Saatavilla 31 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m
LCLC-2S-APC
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 2 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
26,00 €
Saatavilla 205 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 2m
LCLC-2S-SI
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 2 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
14,37 €
Saatavilla 97 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m
LCLC-2S-SI-APC
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 2 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
15,62 €
Saatavilla 29 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 3m
LCLC-3S-APC
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 3 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
26,77 €
Saatavilla 88 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 3m
LCLC-3S-SI-APC
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 3 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
16,03 €
Saatavilla 26 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 4m
LCLC-4S-SI
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 4 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
15,14 €
Saatavilla 95 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 5m
LCLC-5S-APC
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 5 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
27,88 €
Saatavilla 7 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 5m
LCLC-5S-SI
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 5 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
15,49 €
Saatavilla 37 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, APC, 9/125, 5m
LCLC-5S-SI-APC
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC - LC, simplex, yksimuotokuitu, APC, 9/125, 5 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
16,80 €
Saatavilla 13 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 6m
LCLC-6S-SI
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 6 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
15,83 €
Saatavilla 415 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 8m
LCLC-8S-SI
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 8 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
16,59 €
Tilapäisesti loppu
UniFi ODN Cable, 0.5 meter
UBI-UOC-0.5
UniFi ODN Cable, 0.5 meter... 
8,28 €
Saatavilla 22 kpl
UniFi ODN Cable, 1 meter
UBI-UOC-1
UniFi ODN Cable, 1 meter... 
9,18 €
Saatavilla 51 kpl
UniFi ODN Cable, 2 meter
UBI-UOC-2
UniFi ODN Cable, 2 meter... 
10,25 €
Saatavilla 20 kpl
UniFi ODN Cable, 3 meter
UBI-UOC-3
UniFi ODN Cable, 3 meter... 
11,88 €
Saatavilla 10 kpl
UniFi ODN Cable, 5 meter
UBI-UOC-5
UniFi ODN Cable, 5 meter... 
13,45 €
Tilapäisesti loppu
Fiber Cable Assembly, SM, 100 feet length (about 30m)
UBI-FC-SM-100
Fiber Cable Assembly, SM, 100 feet length (about 30m) 
71,99 €
Tilapäisesti loppu
Fiber Cable Assembly, SM, 200 feet length (about 60m)
UBI-FC-SM-200
Fiber Cable Assembly, SM, 200 feet length (about 60m) 
101,12 €
Tilapäisesti loppu
Fiber Cable Assembly, SM, 300 feet length (about 90m)
UBI-FC-SM-300
Fiber Cable Assembly, SM, 300 feet length (about 90m) 
137,81 €
Saatavilla 1 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 3m
LCLC-3S-SI
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 3 mLaadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin... 
14,72 €
Saatavilla 140 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-pull, duplex, OS2, 1m
LCLC-1S-PPT
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, push-pull, APC, 9/125, 1 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
39,47 €
Saatavilla 16 kpl
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC - LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m
LCLC-2S-PPT
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
40,32 €
Saatavilla 19 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-Pull, duplex, OS2, 0,5m
LCLC-0S-5-PPT
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, push-pull, APC, 9/125, 0,5 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
39,05 €
Saatavilla 28 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC-LC, push-pull, duplex, OS2, 3m
LCLC-3S-PPT
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, push-pull, APC, 9/125, 3 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
41,06 €
Saatavilla 28 kpl
Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, blu
FBP-1065
Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, blueA mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.The splice sleeve is... 
4,74 €
Saatavilla 99 kpl
Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, blu
FBP-1066
Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, blueA mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.The splice sleeve is... 
7,56 €
Saatavilla 119 kpl
Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, gre
FBP-1067
Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, greenA mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.The splice sleeve is... 
4,74 €
Saatavilla 132 kpl
Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, gre
FBP-1068
Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, greenA mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.The splice sleeve is... 
7,56 €
Saatavilla 190 kpl
Kuitukaapeli  LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 10m
LCSC-10M
Lisätiedot 
29,76 €
Saatavilla 43 kpl
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 10m
LCSC-10S
Lisätiedot 
24,81 €
Saatavilla 487 kpl
Kuitukaapeli LC-SC duplex,  multimode, 62,5/125, 1m
LCSC-1M
Lisätiedot 
17,05 €
Saatavilla 124 kpl
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 1m
LCSC-1S
Lisätiedot 
18,12 €
Saatavilla 1090 kpl
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m
LCSC-2M
Lisätiedot 
18,36 €
Saatavilla 120 kpl
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 2m
LCSC-2S
Lisätiedot 
20,11 €
Saatavilla 1058 kpl
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m
LCSC-3M
Lisätiedot 
19,68 €
Saatavilla 3 kpl
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 3m
LCSC-3S
Lisätiedot 
20,11 €
Saatavilla 354 kpl
Kuitukaapeli  LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1m
LCSC-51
Lisätiedot 
16,91 €
Saatavilla 113 kpl
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m
LCSC-510
Lisätiedot 
29,38 €
Saatavilla 1 kpl
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 2m
LCSC-52
Lisätiedot 
18,59 €
Saatavilla 22 kpl
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3m
LCSC-53
Lisätiedot 
20,14 €
Saatavilla 82 kpl
Kuitukaapeli  LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 5m
LCSC-5M
Lisätiedot 
23,56 €
Saatavilla 56 kpl
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 5m
LCSC-5S
Lisätiedot 
20,75 €
Saatavilla 208 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 15m
LCSC-15M
Lisätiedot 
37,08 €
Saatavilla 26 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m
LCLC-67
Riippupakkaus. 
33,48 €
Saatavilla 61 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 15m
LCSC-15S
Riippupakkaus. 
28,51 €
Saatavilla 36 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m
LCSC-60
Riippupakkaus. 
19,29 €
Saatavilla 222 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m
LCSC-61
Riippupakkaus. 
20,61 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
LCSC-610
Riippupakkaus. 
37,87 €
Saatavilla 23 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m
LCSC-615
Riippupakkaus. 
47,06 €
Saatavilla 4 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
LCSC-62
Riippupakkaus. 
22,56 €
Saatavilla 101 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
LCSC-63
Riippupakkaus. 
23,81 €
Saatavilla 26 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
LCSC-65
Riippupakkaus. 
28,25 €
Saatavilla 39 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m
LCSC-67
Riippupakkaus. 
32,12 €
Saatavilla 84 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 20m
LCSC-20S
Riippupakkaus. 
33,19 €
Saatavilla 23 kpl
DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 0,5m
LCSC-0M-5
Lisätiedot 
16,80 €
Saatavilla 211 kpl
DELTACO Kuitukaapeli  LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
LCSC-0S-5
Lisätiedot 
18,05 €
Saatavilla 259 kpl
DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 1,5m
LCSC-1M-5
Lisätiedot 
18,05 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO Kuitukaapeli  LC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
LCSC-1S-5
Lisätiedot 
18,55 €
Saatavilla 277 kpl
DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 25m
LCSC-25S
Lisätiedot 
34,83 €
Saatavilla 54 kpl
DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m
LCSC-61-5
Lisätiedot 
19,74 €
Saatavilla 53 kpl
DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 7m
LCSC-7S
Lisätiedot 
21,81 €
Saatavilla 57 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 2m
LCSC-702
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 2m... 
24,50 €
Saatavilla 150 kpl
Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 1m
LCSC-81
Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low smoke zero halogen), 1 m... 
9,26 €
Saatavilla 330 kpl
Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 2m
LCSC-82
Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low smoke zero halogen), 2 m... 
11,05 €
Saatavilla 118 kpl
Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 3m
LCSC-83
Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low smoke zero halogen), 3 m... 
12,16 €
Saatavilla 5 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5m
LCSC-511
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5 m... 
18,40 €
Saatavilla 71 kpl
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m
LCSC-57
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7 m... 
25,84 €
Saatavilla 95 kpl
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m
LCSC-700
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
17,36 €
Saatavilla 157 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen
LCSC-701
DELTACO kuitukaapeli, 1 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenMultimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.• Kaapelin... 
21,18 €
Saatavilla 121 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen
LCSC-703
DELTACO kuitukaapeli, 3 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenMultimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.• Kaapelin... 
29,62 €
Saatavilla 103 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen
LCSC-705
DELTACO kuitukaapeli, 5 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenMultimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.• Kaapelin... 
36,28 €
Saatavilla 95 kpl
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7m
LCSC-707
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
43,98 €
Saatavilla 43 kpl
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10m
LCSC-710
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
54,98 €
Saatavilla 119 kpl
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15m
LCSC-715
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
71,26 €
Saatavilla 7 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH
LCSC-810
DELTACO kuitukaapeli, 10 m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZHYksimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa. • Kaapelin... 
14,79 €
Saatavilla 36 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH
LCSC-85
DELTACO kuitukaapeli, 5 m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZHYksimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.• Kaapelin... 
12,61 €
Saatavilla 27 kpl
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m
LCSC-711
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin... 
22,49 €
Saatavilla 161 kpl
Kuitukaapeli LC - ST, duplex, multimode, 10m
LCST-10M
Lisätiedot 
30,21 €
Saatavilla 52 kpl
Kuitukaapeli LC - ST, duplex, multimode, 1m
LCST-1M
Lisätiedot 
17,56 €
Saatavilla 219 kpl
Kuitukaapeli LC - ST, duplex, multimode, 2m
LCST-2M
Lisätiedot 
18,55 €
Saatavilla 283 kpl
Kuitukaapeli LC - ST, duplex, multimode, 3m
LCST-3M
Lisätiedot 
21,37 €
Saatavilla 47 kpl
Kuitukaapeli LC - ST, duplex, multimode, 5m
LCST-5M
Lisätiedot 
24,61 €
Saatavilla 30 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m
LCST-60
Riippupakkaus. 
19,82 €
Saatavilla 69 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
LCST-61
Riippupakkaus. 
21,07 €
Saatavilla 59 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
LCST-610
Riippupakkaus. 
38,17 €
Saatavilla 20 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
LCST-62
Riippupakkaus. 
23,04 €
Saatavilla 108 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
LCST-63
Riippupakkaus. 
24,61 €
Saatavilla 72 kpl
DELTACO kuitukaapeli LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
LCST-65
Riippupakkaus. 
28,97 €
Saatavilla 25 kpl
DELTACO Kuitukaapeli LC - ST, duplex, multimode, 4m
LCST-4M
Lisätiedot 
20,20 €
Saatavilla 13 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen
LCST-71
DELTACO kuitukaapeli, 1 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainenMultimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.• Kaapelin... 
21,56 €
Saatavilla 92 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen
LCST-73
DELTACO kuitukaapeli, 3 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainenMonimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.• Kaapelin... 
30,39 €
Saatavilla 27 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen
LCST-75
DELTACO kuitukaapeli, 3 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainenMultimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.• Kaapelin... 
38,06 €
Saatavilla 83 kpl
Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 1m
FB-31
Lisätiedot 
17,17 €
Saatavilla 746 kpl
Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 10m
FB-310
Lisätiedot 
29,95 €
Saatavilla 38 kpl
Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 3m
FB-33
Lisätiedot 
19,00 €
Saatavilla 18 kpl
Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 2m
FB-32
Lisätiedot 
18,05 €
Saatavilla 313 kpl
Kuitukaapeli ST-ST, duplex, multimode, 5m
FB-35
Lisätiedot 
22,32 €
Saatavilla 3 kpl
DELTACO kuitukaapeli ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 0,5m
FB-30
Lisätiedot 
15,31 €
Saatavilla 120 kpl
DELTACO kuitukaapeli ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 1,5m
FB-31-5
Lisätiedot 
16,81 €
Saatavilla 61 kpl
Kuitukaapeli ST=>SC Duplex, multimode 1m
FB-41
Lisätiedot 
16,68 €
Saatavilla 149 kpl
Kuitukaapeli ST=>SC Duplex, multimode 10m
FB-410
Lisätiedot 
30,01 €
Saatavilla 55 kpl
Kuitukaapeli ST=>SC Duplex, multimode 2m
FB-42
Lisätiedot 
18,13 €
Saatavilla 252 kpl
Kuitukaapeli ST=>SC Duplex, Multimode 3m
FB-43
Lisätiedot 
19,43 €
Saatavilla 16 kpl
Kuitukaapeli ST=>SC duplex, multimode 5m
FB-45
Lisätiedot 
22,38 €
Saatavilla 60 kpl
DELTACO kuitukaapeli, ST - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
STSC-65
Riippupakkaus. 
26,87 €
Saatavilla 92 kpl
Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 1m
FB-21
Lisätiedot 
17,62 €
Saatavilla 68 kpl
Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 10m
FB-210
Lisätiedot 
30,14 €
Saatavilla 19 kpl
Kuitukaapeli  SC - SC 50/125 duplex multimode, 2m
FB-22
Lisätiedot 
19,24 €
Saatavilla 22 kpl
Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode, 1m
FB-51
Lisätiedot 
17,56 €
Saatavilla 148 kpl
Kuitukaapeli  SC - SC 50/125 duplex multimode, 3m
FB-23
50/125... 
19,82 €
Saatavilla 19 kpl
Kuitukaapeli  SC - SC 50/125 duplex multimode, 5m
FB-25
Lisätiedot 
23,13 €
Saatavilla 26 kpl
Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode 10m
FB-510
Lisätiedot 
30,32 €
Saatavilla 57 kpl
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 10m
FB-510S
Lisätiedot 
26,62 €
Saatavilla 68 kpl
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1m
FB-51S
Lisätiedot 
18,49 €
Saatavilla 508 kpl
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 2m
FB-52
Lisätiedot 
18,44 €
Saatavilla 226 kpl
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 25m
FB-525
Lisätiedot 
51,44 €
Saatavilla 45 kpl
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 2m
FB-52S
Lisätiedot 
18,44 €
Saatavilla 297 kpl
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 3,0m
FB-53
Lisätiedot 
20,19 €
Saatavilla 73 kpl
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 3m
FB-53S
Lisätiedot 
19,80 €
Saatavilla 53 kpl
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 5m
FB-55
Lisätiedot 
22,32 €
Tilapäisesti loppu
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 5m
FB-55S
Lisätiedot 
21,94 €
Saatavilla 33 kpl
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 7m
FB-57S
Lisätiedot 
24,37 €
Saatavilla 63 kpl
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 15m
FB-515S
Riippupakkaus. 
31,10 €
Saatavilla 31 kpl
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m
SCSC-60
Riippupakkaus. 
19,60 €
Saatavilla 168 kpl
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
SCSC-61
Riippupakkaus. 
20,42 €
Saatavilla 66 kpl
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
SCSC-610
Riippupakkaus. 
37,81 €
Saatavilla 14 kpl
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m
SCSC-615
Riippupakkaus. 
47,24 €
Saatavilla 22 kpl
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC,  50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
SCSC-62
Riippupakkaus. 
22,56 €
Saatavilla 71 kpl
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
SCSC-63
Riippupakkaus. 
24,43 €
Tilapäisesti loppu
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
SCSC-65
Riippupakkaus. 
28,32 €
Saatavilla 12 kpl
Valokuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 20m
FB-520
Lisätiedot 
45,43 €
Saatavilla 18 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen
SCSC-71
DELTACO kuitukaapeli, 1 m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenMultimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.• Kaapelin... 
20,99 €
Saatavilla 40 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen
SCSC-72
DELTACO kuitukaapeli, 2 m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenMultimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.• Kaapelin... 
24,85 €
Saatavilla 34 kpl
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen
LCST-72
DELTACO kuitukaapeli, 2 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainenMonimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.• Kaapelin... 
25,67 €
Saatavilla 20 kpl
Snap-in fiber mating sleeve, 2xSC-SC, Single mode, duplex, gre
FBP-1069
Snap-in fiber mating sleeve, 2xSC-SC, Single mode, duplex, greenA mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.The splice sleeve is... 
4,14 €
Saatavilla 127 kpl
DELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
FB-50S
Lisätiedot 
16,50 €
Saatavilla 202 kpl
DELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
FB-51S-5
Lisätiedot 
17,51 €
Saatavilla 71 kpl
DELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, multimode 0,5m
FB-50
Lisätiedot 
15,69 €
Saatavilla 254 kpl
Kuitukaapeli MTRJ-SC, duplex,  multimode, 1m
FB-71
Lisätiedot 
26,08 €
Saatavilla 23 kpl
Kuitukaapeli MTRJ-SC, duplex, multimode, 2m
FB-72
Lisätiedot 
31,56 €
Saatavilla 30 kpl
Kuitukaapeli MTRJ-SC, duplex, multimode, 3m
FB-73
Lisätiedot 
28,58 €
Saatavilla 37 kpl
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muovi
FBP-1035
Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale. 
5,79 €
Saatavilla 61 kpl
DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, multimode, simplex, keraam metalli
FBP-1036
Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale. 
6,10 €
Saatavilla 808 kpl
DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, singlemode, simplex, keraam metalli
FBP-1037
Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale. 
6,04 €
Saatavilla 114 kpl
DELTACO kuitu jatkokap, SC-ST, multimode, simplex, keraam metalli
FBP-1038
Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale. 
6,41 €
Saatavilla 129 kpl
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, multimode, duplex, keraam muovi
FBP-1039
Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale. 
7,22 €
Saatavilla 282 kpl
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, duplex, keraam muovi
FBP-1040
Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale. 
7,03 €
Saatavilla 670 kpl
DELTACO kuitu jatkokap, LC-LC, singlemode, duplex, keraam muovi
FBP-1044
Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale. 
8,07 €
Saatavilla 245 kpl
tech
Tietofriikki
Biologinkatu 6 E 43
FI-00790, Helsinki, Viikki
FINLAND
puh. 0409110669 klo 18.00-21.00
mika.tiirakari@tietofriikki.fi
Y-tunnus: 2021622-0
Paytrail